Park Nad Kanałem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nakielska, oferowane bezpośrednio przez PRES Grupa Deweloperska

Bydgoszcz, ul. Nakielska 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1938 ofert w najbliższej okolicy!

Park Nad Kanałem

29 zdjęć

Park Nad Kanałem
Park Nad Kanałem
Park Nad Kanałem
Park Nad Kanałem

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Aktualnie w inwestycji Park Nad Kanałem pozostało 8 mieszkań na sprzedaż o powierzchniach od 83 do 101 m2, w cenie od 5 700 m2

Inwestycja jest odda do użytku.

W OTOCZENIU PRZYRODY

Budynek znajduje się nieopodal Kanału Bydgoskiego, który jest najstarszym czynnym do dnia dzisiejszego śródlądowym kanałem wodnym na obecnym terytorium Polski. Obecnie jest on wyłączony z ruchu i stanowi atrakcję turystyczną miasta zwaną: „Plantami nad Kanałem Bydgoskim”. Podobnie jak w innych realizowanych przez nas inwestycjach, do ich budowy są użyte najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały.

FUNKCJONALNE POWIERZCHNIE

W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim. Na każdą kondygnację dotrzemy nowoczesną i szybką windą, poprzez części wspólne, zaprojektowane przez projektanta wnętrz.

Na osiedle prowadzi wjazd z ulicy Nakielskiej, wraz z zaplanowaną całą wewnętrzną infrastrukturą drogową. Całość jest ogrodzona, z bramami wjazdowymi, oraz furtkami dla pieszych.

Dodatkowo właściciele apartamentów korzystają z wygodnych miejsc postojowych w halach garażowych oraz innych udogodnień

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie pod budynkiem oraz na poziomie 0.

Inwestycja Park Nad Kanałem znajduje się w Bydgoszczy, ul. Nakielska 46 (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez PRES Grupa Deweloperska.

Inwestycja Park Nad Kanałem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Nad Kanałem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie pod budynkiem oraz na poziomie 0.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: pod budynkiem oraz na poziomie 0
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Nad Kanałem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Nad Kanałem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Park Nad Kanałem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nakielska / Stawowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Nad Kanałem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Nad Kanałem znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bydgoskie Gimnazjum Społeczne w odległości 220 m, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Bydgoszczy w odległości 220 m, Nova Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w Bydgoszczy w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Nad Kanałem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Nad Kanałem w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2019
Data aktualizacji: 25.04.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: