Osiedle Plażowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

LOKALIZACJAAtrakcyjne tereny zielone: sąsiedztwo Lasu Bagno,W pobliżu kompleks Stawów Dojlidzkich z ulubionym miejscem wypoczynkowym Białostoczan Plażą Dojlidy,Liczne ścieżki rowerowe i trasy do jogging,Szybki dojazd - bliskość tras przelotowychOSIEDLEOsiedle składające się z 6 budynków,Nowoczesne budynki z cichobieżnymi windami o prostej i przyjaznej architekturze,Stonowane odcienie bieli i szarości na elewacji,Atrakcyjne place zabaw,Starannie zaprojektowana zieleń.MIESZKANIASzeroka oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34,51m2 do 64,86 m2,Wygodne, dobrze zaprojektowane mieszkania,Do każdego mieszkania piwnica gratis,Garaż podziemny, do którego bezpośrednio z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały windy,52 podziemne garaże o powierzchni od 14,55 m2 do 37,09 m2,Zakończenie budowy: lipiec 2019 r.

Inwestycja Osiedle Plażowa znajduje się w Białymstoku, ul. Plażowa (3.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Plażowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Plażowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca): w garażu podziemnym.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Plażowa

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Plażowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Plażowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstantego Ciołkowskiego/Plażowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Plażowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FCMed w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Plażowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 30.05.2018

Data aktualizacji: 06.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie