Gruszowe Sady

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPowązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Ceny od: 6 090 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gruszowe Sady dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
II.53
2
38,14 m²
2
262 785 zł6 890 zł/m²
II.6
3
61,84 m²
Parter
376 606 zł6 090 zł/m²
II.46
3
63,65 m²
Parter
387 629 zł6 090 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Gruszowe Sady to nowoczesne i kameralne osiedle mieszkalne, składające się z dwóch budynków wielorodzinnych.Lokalizacja stwarza wiele dodatkowych udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Znajdująca się w pobliżu Galeria Warmińska to największy tego typu obiekt w regionie, z bogatą ofertą nie tylko różnych znanych marek, ale także ciekawych eventów. Ponadto w tym nietuzinkowym architektonicznie obiekcie, znajdują się kino i fitness. Z kolei zlokalizowany w pobliżu market Leroy-Merlin, oddzielony jest od osiedla ,,Gruszowe Sady’’ pasem zieleni izolacyjnej. Podobnie jak 2 linie tramwajowe – nieopodal, a jednocześnie w bezpiecznej odległości. Od ulicy Tuwima nasz kompleks mieszkalny zlokalizowany jest w trzeciej linii zabudowy, a odległość od Alei Sikorskiego to bez mała pół kilometra. Dzięki temu ,,Gruszowe Sady’’ zachowują swój wyjątkowy charakter – miejskiej, ale jednak enklawy.Pobliskie ulice Nowaka i Tuwima oprócz nowej nawierzchni posiadają też szerokie, brukowane chodniki, które zachęcają do przejścia krótkim spacerem, do równie nowych wiat przystankowych. Ze względu na ścieżki rowerowe wzdłuż ulic Tuwima i Sikorskiego, świetnym środkiem komunikacji jest także rower.

Inwestycja Gruszowe Sady znajduje się w Olsztynie, ul. Profesora Grzegorza Nowaka (2.5 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska.

Inwestycja Gruszowe Sady jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Gruszowe Sady pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 38 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 090 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 m2 w cenie od 262 785 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 64 m2 w cenie od 376 606 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: klub fitness, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 38 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 262 785 do 387 629 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 090 do 6 890 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gruszowe Sady

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gruszowe Sady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Gruszowe Sady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pozorty.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gruszowe Sady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się Galeria Warmińska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gruszowe Sady w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.07.2018

Data aktualizacji: 08.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie