Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Gruszowe Sady

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Profesora Grzegorza Nowaka, oferowane bezpośrednio przez

Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Olsztyn, ul. Profesora Grzegorza Nowaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gruszowe SadyGruszowe Sady

2 zdjęcia

Gruszowe Sady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Gruszowe Sady to nowoczesne i kameralne osiedle mieszkalne, składające się z dwóch budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja stwarza wiele dodatkowych udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Znajdująca się w pobliżu Galeria Warmińska to największy tego typu obiekt w regionie, z bogatą ofertą nie tylko różnych znanych marek, ale także ciekawych eventów. Ponadto w tym nietuzinkowym architektonicznie obiekcie, znajdują się kino i fitness. Z kolei zlokalizowany w pobliżu market Leroy-Merlin, oddzielony jest od osiedla ,,Gruszowe Sady’’ pasem zieleni izolacyjnej. Podobnie jak 2 linie tramwajowe – nieopodal, a jednocześnie w bezpiecznej odległości. Od ulicy Tuwima nasz kompleks mieszkalny zlokalizowany jest w trzeciej linii zabudowy, a odległość od Alei Sikorskiego to bez mała pół kilometra. Dzięki temu ,,Gruszowe Sady’’ zachowują swój wyjątkowy charakter – miejskiej, ale jednak enklawy.

Pobliskie ulice Nowaka i Tuwima oprócz nowej nawierzchni posiadają też szerokie, brukowane chodniki, które zachęcają do przejścia krótkim spacerem, do równie nowych wiat przystankowych. Ze względu na ścieżki rowerowe wzdłuż ulic Tuwima i Sikorskiego, świetnym środkiem komunikacji jest także rower.

Inwestycja Gruszowe Sady znajduje się w Olsztynie, ul. Profesora Grzegorza Nowaka (2.5 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska.

Inwestycja Gruszowe Sady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Gruszowe Sady nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gruszowe Sady?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gruszowe Sady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2556 metrów od inwestycji Gruszowe Sady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gruszowe Sady znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gruszowe Sady znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w odległości 558 m, szkoła w odległości 577 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w odległości 636 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gruszowe Sady jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ w odległości 818 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 974 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gruszowe Sady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 486 m znajduje się Tyrolska, w odległości 550 m znajduje się Żabka, w odległości 665 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gruszowe Sady w odległości 413 m znajduje się boisko / kort, w odległości 442 m znajduje się boisko / kort, w odległości 584 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 03.07.2018
Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023