Sierakowskiego 4

Mieszkania na sprzedaż ul. Sierakowskiego, oferowane bezpośrednio przez PORT PRASKI

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Sierakowskiego 4

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Sierakowskiego 4

4 zdjęcia

Sierakowskiego 4
Sierakowskiego 4
Sierakowskiego 4
Sierakowskiego 4

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Sierakowskiego 4 został zaprojektowany przez pracownię Macieja Kuryłowicza, układem oraz architekturą nawiązuje do śródmiejskiej zabudowy kwartałowej. Apartamentowiec wyróżnia się wyjątkową kolorystyką, a także użyciem zarówno tradycyjnych jak i technologicznie zaawansowanych materiałów elewacyjnych. Kamieniczny podział fasady budynku nawiązuje do historycznej architektury Starej Pragi, a nowoczesne rozwiązania wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców. Apartamentowiec usytuowany jest między ulicami Sierakowskiego i Wrzesińską.

W ofercie dostępne są nieruchomości na sprzedaż, komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Możliwy jest również wynajem lokali usługowych, powstających na parterze.

Inwestycja Sierakowskiego 4 znajduje się na Starej Pradze, ul. Sierakowskiego 4 (2.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PORT PRASKI.

Inwestycja Sierakowskiego 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 284 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sierakowskiego 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PORT PRASKI przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przewidziane dla każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 284 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: przewidziane dla każdego mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca postojowego, zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sierakowskiego 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sierakowskiego 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Sierakowskiego 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sierakowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sierakowskiego 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sierakowskiego 4 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 280 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sierakowskiego 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 400 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 420 m, Szpital Praski w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sierakowskiego 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 170 m znajduje się Warzywa owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sierakowskiego 4 w odległości 110 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2021
Data aktualizacji: 20.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: