Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż u. Sierakowskiego, oferowane bezpośrednio przez PORT PRASKI

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, u. Sierakowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego

8 zdjęć

Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego
Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego
Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego
Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

• Teren prawie 38 ha położony niedaleko Starego Miasta, między Wybrzeżem Szczecińskim, – ulicami Jagiellońską, Zamoyskiego, Okrzei – a Stadionem Narodowym, od strony ul. Sokolej.

• Koncepcja stworzenia nowego miasta, składającego się z czterech uzupełniających się wzajemnie części/funkcji:

- STARA PRAGA

- DOKI

- CITY

- PARK MEDIÓW

• Stworzona zostanie wyjątkowa przestrzeń śródmiejska, nadwiślańskie bulwary i mariny, pływające restauracje oraz kawiarnie, skwery, pasaże, otwarta przestrzeń publiczna; na południowym pirsie – ogólnodostępny park krajobrazowy objęty programem Natura 2000

• Realizacja całego projektu przewidywana jest na okres ok. 10 lat; w chwili obecnej w realizacji są projekty z części STARA PRAGA (wraz z istniejącym już budynkiem przy ul. Krowiej 6) – ta część ma być ukończona w przeciągu ok. 3-4 lat.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę: www.portpraski.pl.

SIERAKOWSKIEGO

Oryginalny i nowoczesny apartamentowiec, położony u zbiegu ulic Okrzei oraz Sierakowskiego będzie stanowił swoistą bramę wejściową, prowadzącą do nowoczesnej przestrzeni Portu Praskiego – przedsięwzięcia związanego z planowaniem centrum prawobrzeżnej części Warszawy.

Powstający budynek połączy nowoczesne rozwiązania architektoniczne, jednocześnie nawiązując do pierzejowej zabudowy, charakterystycznej dla kamienic warszawskiej Starej Pragi. Elewacja budynku będzie sprawiała wrażenie czterech odrębnych stylistycznie kamienic, wyróżniających się dbałością o detale.

Powstający budynek mieszkalny, z powierzchnią usługową i biurową na parterze, będzie mieć zróżnicowaną ilość kondygnacji naziemnych (od czterech do siedmiu) oraz dwupoziomowy garaż podziemny, a także wewnętrzny dziedziniec, otwarty na północny zachód w stronę ulicy Okrzei. Główne wejścia do strefy mieszkalnej i wjazd do garażu będą znajdować się od strony ulicy Sierakowskiego. Dodatkowo jedna z klatek schodowych będzie przeznaczona na obsługę lokali biurowych.

Dla Klientów, którzy kupią apartament w Porcie Praskim Plus Bank przygotował wyjątkową ofertą kredytową. Szczegóły oferty na stronie: http://plusbank.pl/wyjatkowy-kredyt-hipoteczny

Inwestycja Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego znajduje się na Starej Pradze (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PORT PRASKI.

Inwestycja Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PORT PRASKI przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

W inwestycji znajdują się 84 komórki lokatorskie komórki, boksy rowerowe, komórki w garażu i na kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Informacja u dewelopera

Dach

Informacja u dewelopera

Elewacja

Informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Balkony

Informacja u dewelopera

Posadzka

Informacja u dewelopera

Ściany

Informacja u dewelopera

Sufity

Informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Informacja u dewelopera

Instalacje

Informacja u dewelopera

Ogrzewanie

Informacja u dewelopera

Wentylacja

Informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

Informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

Informacja u dewelopera

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (84): komórki, boksy rowerowe, komórki w garażu i na kondygnacjach naziemnych
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, recepcja, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sierakowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 290 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 420 m, Szpital Praski w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Sierakowskiego w odległości 240 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.08.2014
Data aktualizacji: 08.05.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: