Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Powstańców Warszawy 6D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców Warszawy 6D, oferowane bezpośrednio przez

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 6D

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1423 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Powstańców Warszawy 6DPowstańców Warszawy 6D

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Wyjątkowa atmosfera i atrakcyjna okolica z pewnością zadowoli tych, którzy cenią sobie spokój i piękno przyrody.Osiedle Leśny Zakątek jest kontynuacją eleganckiego kompleksu mieszkaniowego powstałego tuż obok projektowanego osiedla. Inwestycja powstanie etapami. Będzie to kompleks składający się z 4 budynków, które liczą 145 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 36 m2do 67 m 2 .

Pierwsze dwa budynki wprowadzone do sprzedaży planujemy oddać do użytkowania w 2014 roku. Starannie zaprojektowane rozkłady mieszkań umożliwiają ich elastyczną aranżację dla zapewnienia różnorodnych, indywidualnych potrzeb mieszkalnych, a dobre nasłonecznienie dodatkowo podniesie komfort ich przyszłego użytkowania. Budynki zostaną wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy, łączące wszystkie kondygnacje. W podziemnej części inwestycji zlokalizowane zostały główne parkingi, których uzupełnieniem będą miejsca postojowe na zewnątrz.

Najmłodszych mieszkańców i ich rodziców ucieszy barwny i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw.Zaprojektowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe, starannie przemyślane elementy małej architektury dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter projektowanej inwestycji.

Niedaleko projektowanego osiedla znajdują się obiekty sportowe oraz tereny rekreacyjne – Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Zalety nowo powstałego osiedla:o    - funkcjonalne układy mieszkań od pow. 36 m2 do 67 m2o    - cichobieżne i nowoczesne windyo    - wysoki standard wykończenia części wspólnycho    - w sąsiedztwie znajdujący się szpital, przychodniao    - starannie zaprojektowana zieleń oraz mała architekturao    - podziemne i naziemne miejsca parkingoweo    - miejsce do zabawy i wypoczynku

Inwestycja Powstańców Warszawy 6D znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 6D (2.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Inwestycja Powstańców Warszawy 6D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców Warszawy 6D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Powstańców Warszawy 6D?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Powstańców Warszawy 6D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1015 metrów od inwestycji Powstańców Warszawy 6D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynkowo Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Powstańców Warszawy 6D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców Warszawy 6D znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VII Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Kusocińskiego w odległości 714 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w odległości 736 m, szkoła w odległości 796 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Powstańców Warszawy 6D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 47 m, Budynek Polikliniki w odległości 132 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 213 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Powstańców Warszawy 6D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 183 m znajduje się Rogal, w odległości 562 m znajduje się Lidl, w odległości 679 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców Warszawy 6D w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 194 m znajduje się boisko / kort, w odległości 282 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023