Sopocka Rezydencja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Władysława Łokietka, oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Sopot, Dolny Sopot, ul. Władysława Łokietka 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Sopocka Rezydencja

6 zdjęć

Sopocka Rezydencja
Sopocka Rezydencja
Sopocka Rezydencja
Sopocka Rezydencja

Najbliższe inwestycje

 • Okrzei Etap II

  Okrzei Etap II

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

  Mieszkanie Karlikowo, Sopot
  ul. Okrzei
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 47-105 m2
  • Mieszkań: 9
  • Pokoje: 2-4
 • Monte Cassino 27
  od: 22 680 zł/m2

  Monte Cassino 27

  Partners International

  Mieszkanie Dolny Sopot, Sopot
  ul. Monte Cassino 27
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 27-77 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 1-2
 • Młoda Polska

  Młoda Polska

  AB Inwestor

  Mieszkanie Sopot
  ul. Malczewskiego 9A
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 30-69 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

Sopocka Rezydencja to doskonałe połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnej, secesyjnej zabudowy Sopotu. Trzy wielorodzinne budynki okalają zamknięty dziedziniec wewnętrzny. Czwarty budynek to rewitalizowany, zabytkowy dom dopełniający pięknem swojej typowo sopockiej architektury, całości architektonicznego przedsięwzięcia. Ten unikalny projekt powstał w Pracowni KOZIKOWSKI DESIGN SJ w Gdańsku, która ma na swoim koncie wiele znanych realizacji w całej Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje piękny dziedziniec wewnętrzny, gdzie wszyscy mieszkańcy znajdą idealne miejsce relaksu dla siebie i swojej rodziny. Zatopiony wśród zieleni plac centralny, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci pozwoli wszystkim mieszkańcom Sopockiej Rezydencji cieszyć się niezakłóconym relaksem nieopodal własnego domu.W czterech budynkach znajdziemy łącznie  160 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 142 m2. Bez względu na typ wybranego mieszkania, układ wszystkich pomieszczeń,  pozwala na ich swobodne przystosowywanie do zmieniających się potrzeb powiększającej się rodziny oraz na różnorodne aranżacje wnętrz. Nasi architekci zachowując wyraźny podział na strefę dzienną i nocną zwiększyli maksymalnie funkcjonalność mieszkań. W trosce o wygodę i komfort mieszkańców we wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy.Na parterze budynku przy  ul. Łokietka powstanie lokal handlowo-usługowy. Nie braknie też miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku – z myślą o nich powstanie przestronny klub  fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców  Do udogodnień należą również sala spotkań oraz ogólnodostępny taras z jacuzzi.

Biuro Sprzedaży:

Pn. - Pt. 10:00 - 19:000

Sb. 10:00 - 14:00

Inwestycja Sopocka Rezydencja znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Władysława Łokietka 19 (1.2 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Sopocka Rezydencja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 161 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sopocka Rezydencja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 161 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc).
Udogodnienia:
sauna, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, monitoring, usługi concierge, plac zabaw, ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

- Zaciszne, klimatyczne osiedle w niewielkiej odległości od morza - Dzielnica Wyścigi: świetna komunikacja z Gdynią i z Gdańskiem - Tylko 700 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży - 10 minut spacerem od ul. Bohaterów Monte Cassino w centrum Sopotu - Przebiegająca przy osiedlu ścieżka rowerowa łącząca Trójmiasto - Bogata infrastruktura miejska w najbliższym sąsiedztwie

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sopocka Rezydencja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sopocka Rezydencja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Sopocka Rezydencja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łokietka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sopocka Rezydencja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sopocka Rezydencja znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 8 w odległości 170 m, PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA w odległości 260 m, Akademia FES (Fundacji Edukacji Spółdzielczej) w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sopocka Rezydencja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne "KARDIOTEL" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sopocka Rezydencja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Delikates 5, w odległości 110 m znajduje się Merkus, w odległości 400 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sopocka Rezydencja w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: