Osiedle Neptun

gotowe mieszkania

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 467 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Andersena II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Andersena II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 33 - 58 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 7 ofert
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Szwoleżerów(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Szwoleżerów 142 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 300 brutto/m2
  Szwoleżerów
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 25 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Stolmar Suchodolscy Sp. J.
 • Jagiellońska 12(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Jagiellońska 12 (0.7 km od Warszawy)
  Jagiellońska 12
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 67 - 68 m2
  Liczba pokoi: 4
  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

Opis Inwestycji

Gotowe mieszkania!Atuty Osiedla Neptun:• Najwyższy standard w okolicy• Funkcjonalne układy mieszkań• Duże przestrzenie pomiędzy budynkami• Niska, 4-piętrowa zabudowa• Szybkie windy• Ochrona i monitoring 24h• Komórki lokatorskie• Widok na lasPrzyjdź do Biura Sprzedaży i zobacz swoje przyszłe mieszkanie w technologii Virtual Reality!Atuty mieszkań:• Dwustronne mieszkania• Duże tarasy i balkony• Ogródki do 160 m2• Widne aneksy kuchenne• Garderoby• WideodomofonyC1, C2, D1.2 - budynki gotoweC3, C4 - realizacja w I kw. 2018C5, C6, C7, C8, D3.4 - realizacja w II kw. 2019

Inwestycja Osiedle Neptun znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Osiedle Neptun została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 225 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Neptun pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 72 do 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 225 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Neptun

LOKALIZACJA Ząbki, pomiędzy ulicami Powstańców i Andersena: • 15 km do Pałacu Kultury • 10 min. autobusem do stacji SKM Rembertów • Szybkie połączenie ze stacją PKP Rembertów

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Neptun mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Neptun znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Neptun jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 80 m, LeczyMed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Neptun składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Grzybki, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.10.2013

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie