Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Ku Słońcu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 181 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Za Sterem etap V (670 m dalej)

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap V znajduje się na Gumieńcach, ul. Polskich Marynarzy (4,4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Za Sterem etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 99 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 58 do 125 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Polskich Marynarzy (4,4 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 600 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 58 - 125 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Pogodne (1,6 km dalej)

Inwestycja Osiedle Pogodne znajduje się w Pogodnie, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 (4,3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Pogodne jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 125 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Pogodne znajduje się 21 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 (4,3 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 100 zł/m2
 • Termin oddania: 1 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 58
 • Powierzchnia: 36 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Pogodno (2,1 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Pogodno znajduje się w Pogodnie, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Pogodno jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 42 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 5 242 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 82
 • Powierzchnia: 42 - 106 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Sowińskiego 72 Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

II miejsce w kategorii najlepsza architektura w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

III miejsce w kategorii najlepsza lokalizacja w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Pokaż wszystkie nagrody

Nowoczesne, składające się z kilku etapów osiedle Ku Słońcu to oaza ciszy i spokoju w idealnej lokalizacji. Atutem inwestycji jest bardzo starannie i kameralnie zaprojektowana zabudowa, z zielenią wewnątrz osiedla, terenami rekreacyjnymi oraz punktami usługowymi zlokalizowanymi na parterach budynków.

Osiedle Ku słońcu to szeroki wybór dopracowanych pod względem ergonomii mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych umożliwiających swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni. Dla każdego z mieszkań przewidziano taras, balkon, loggię lub ogródek.

Mieszkania mają tutaj bardzo niskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań - każdy mieszkaniec sam decyduje kiedy uruchomi sezon grzewczy. W budynku nie ma instalacji gazowej, do mieszkań, dojedziemy cichobieżnymi windami firmy „Kone", na piętrach znajdziemy wygodne wózkownie i rowerownie.

Mieszkania są w odrębnej własności z udziałem w gruncie, a grunt w użytkowaniu wieczystym.

Inwestycja Ku Słońcu znajduje się na Gumieńcach, Kazimierskiej (4,3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Ku Słońcu jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 854 nowych mieszkań. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Ku Słońcu pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajduje się 77 komórek lokatorskich.

Dostępne w metrażu 2,71-4,48 m2 za dodatkową opłatą 2 500 zł brutto/m2

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 854 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 250 do 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Stolarka okienna:
PCV- pięciokomorowe, dwuszybowe
Dach:
Pięciowarstwowy
Sufity:
Żelbet
Instalacje:
Instalacja c.o., wod – kan, c.w., RTV: rozprowadzona po lokalu, liczniki mediów poza lokalem .
Wyposażenie łazienki:
Instalacje wyprowadzone pod sanitariaty.
Ogrzewanie:
Miejskie SEC, opomiarowane, sterownik temperatury na wyposażeniu.
Elewacja:
Ocieplenie styropian
Posadzka:
Szlichta cementowa
Wentylacja:
Grawitacyjna
Wyposażenie kuchni:
Informacja u dewelopera
Balkony:
Płytka mozoodporna
Parapety wewnętrzne:
Konglomerat
Parapety zewnętrzne:
Aluminiowe
Ściany:
Cegła silikkatowa/ bloczek ortha
Drzwi zewnętrzne:
Antywłamaniowe
Konstrukcja budynku:
Szkieletowa
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (77): Dostępne w metrażu 2,71-4,48 m2 za dodatkową opłatą 2 500 zł brutto/m2.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w III Etapie inwestycji Ku Słońcu dla budynku nr 3 przewidziano :miejsca postojowe podziemne (212 miejsc): Miejsca pojedyncze w hali garażowej w cenie 24 500 zł brutto i miejsca rodzinne w hali garażowej (na platformach) na dwa auta w cenie 31 000 zł brutto., dla budynku nr 5 przewidziano 120 miejsc postojowych w cenie 26 000 zł oraz 3 samodzielne garaże w bryle budynku w cenie 34 000 – 37 000 zł.,
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe naziemne w ramach części wspólnych są nieodpłatne..
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Ku Słońcu

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych. W odległości 200 metrów od inwestycji Ku Słońcu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: GUMIEŃCE.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ku Słońcu znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Nr 20 w Szczecinie w odległości 200 m, Akademia Małego Europejczyka w odległości 350 m, Niepubliczne Przedszkole "Niezapominajka"w Szczecinie w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Flo-Mar. Apteka. Kobielska M., w odległości 1 100 m Pod Orłem Sp. z o.o. Apteka, w odległości 1 650 m Salus. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKOBP w odległości 50 m, BGZ w odległości 250 m, EURONET w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hektor – Siłownia w odległości 550 m, Actimed w odległości 650 m, Studiogym w odległości 1 550 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:10

Data aktualizacji: 07 lipca 2017 11:14

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Polnord S.A.

Znajdziemy dla Ciebie