Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nadolnik Compact Apartments etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Nadolnik, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Nadolnik 8

Nadolnik Compact Apartments etap IIINadolnik Compact Apartments etap III

11 zdjęć

Nadolnik Compact Apartments etap III
Nadolnik Compact Apartments etap III
Nadolnik Compact Apartments etap III
Nadolnik Compact Apartments etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

24 - 65/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Wschód - 727 m

Przystanek Tramwajowy - 1472 m

Przystanek Autobusowy - 407 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 8 placówek edukacyjnych, 8 kawiarni i restauracji, 13 sklepów, 10 obiektów sportowych, 8 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • boisko
 • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 248 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 92 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 24 do 65 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokale z 23% VAT'em!

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smartApartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu zostaną przygotowane smartApartamenty o powierzchni od 19 do 56 m kw., a dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i wieloma boksami rowerowymi. Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia „pod klucz”.

Przygotowane na terenie kompleksu boiska oraz korty tenisowe pozwalają na prowadzenie aktywnego trybu życia. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Spędzaj wolny czas tak, jak lubisz!

Centralnym budynkiem kompleksu przy ulicy Nadolnik będzie dawny Młyn – rozbudowany i przygotowany jako miejsce spotkań oraz wypoczynku. W tym budynku znajdą się restauracje, sklepy, czy też sale konferencyjne. Górne piętra budynku będą zajęte przez smartApartamenty.

Nadolnik Compact Apartment to doskonałe miejsce dla osób stawiających na przemieszczanie się rowerem. Przestrzeń wspólna będzie wyposażona w wiele stojaków rowerowych, a w budynkach znajdą się boksy rowerowe. Dla osób nie posiadających własnego jednośladu z pewnością udogodnieniem będzie bliskość Stacji Roweru Miejskiego. Skraj Parku ks. Tadeusza Kirschke to doskonała baza wyjazdowa zarówno na turystyczne wycieczki rowerowe lub po prostu przejazd do centrum Poznania.

Inwestor zadba o życie towarzyskie przyszłych Nabywców kompleksu, dlatego na terenie zostały zaprojektowane korty tenisowe, boiska do różnych dyscyplin sportu oraz miejsce do grillowania.

Warto też wybrać się na spacer promenadą wzdłuż rzeki Głównej zaczynającą się na terenie osiedla i prowadzącą do rzeki Warty pod ulicą Hlonda. Na terenach nadwarciańskich znajduje się miejsce piknikowe, idealne na spędzanie wolnych chwil w otoczeniu.

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments etap III znajduje się na Głównej, ul. Nadolnik 8 (3.7 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 248 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III w sprzedaży są 92 nowe mieszkania o powierzchni od 24 do 65 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 727 metrów od inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Wschód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Naseau w odległości 194 m, Przedszkole nr 78 w odległości 232 m, przedszkole w odległości 248 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pod smokiem w odległości 351 m, Lekarz rodzinny w odległości 385 m, MedPolonia w odległości 495 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 245 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Mielczarek, w odległości 381 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap III w odległości 95 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 144 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 215 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2023
Data aktualizacji: 17.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023