Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty pod Świerkami

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Turza, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód, ul. Turza 45

Apartamenty pod ŚwierkamiApartamenty pod Świerkami

3 zdjęcia

Apartamenty pod Świerkami
Apartamenty pod Świerkami
Apartamenty pod Świerkami
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

104 - 127/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Niciarniana - 1330 m

Przystanek Tramwajowy - 602 m

Przystanek Autobusowy - 415 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 16 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 13 sklepów, 26 obiektów sportowych, 28 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

pompa ciepła, podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki

Powierzchnie domów:

od 104 do 127 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja na łódzkim Widzewie, składa się z dwóch bliźniaków, w których, znajdują się po dwa mieszkania. Dwa mieszkania są w stanie deweloperskim, a dwa wykończone pod klucz. Nieruchomość położona jest na Starym Widzewie, przy ulicy Turzej 45 w Łodzi, w bardzo spokojnej okolicy, gdzie możecie Państwo poczuć się jak poza miastem, przy jednoczesnej bliskiej odległości do centrum Łodzi, gdzie na ulicę Piotrkowską dotrzecie w ok. 10 minut jazdy samochodem. Do lokalu przynależy ogródek do wyłącznego użytku o powierzchni 91,96m2, z tarasem z kostki betonowej o powierzchni 21,79m2, oraz balkonem o powierzchni 5,32m2. Do lokalu za dodatkową opłatą mogą przynależeć maksymalnie dwa miejsca parkingowe (spośród czterech przypisanych do budynku) w cenie 25000zł brutto za każde miejsce parkingowe. Na posesje dostać się można przez czterometrową bramę wjazdową z przygotowaną instalacją pod napęd do bramy lub furtkę. Na budynku znajduje się instalacja pod montaż kamer CCTV, instalacja pod alarm, domofon/wideofon, instalacja TV z wyprowadzonymi na dach kablami antenowymi, podgrzewane otwory spustowe odprowadzające wodę z dachu. Miejsca parkingowe, dojazdy i dojścia wykonane są z kostki betonowej. Cała nieruchomość jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym na podmurówce. Okna trzyszybowe Salamander montowane na ciepłym progu i ciepłej ramce, aby uniknąć mostków cieplnych. Okna do budynku i lokali antywłamaniowe firmy Weekend z wizjerem. Ogrzewanie podłogowe na pierwszej i drugiej kondygnacji z pompą FERRO. Na instalacji wewnętrznej wodociągowej został zamontowany filtr wody. W lokalu zostały zamontowane kontakty i włączniki światła LEGRAND.

To miejsce które spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Apartamenty pod Świerkami znajduje się na Widzewie-Wschód, ul. Turza 45 (4.1 km od centrum Łodzi), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Apartamenty pod Świerkami została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty pod Świerkami w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni od 104 do 127 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty pod Świerkami?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty pod Świerkami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1330 metrów od inwestycji Apartamenty pod Świerkami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Niciarniana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty pod Świerkami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty pod Świerkami znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 114 w Łodzi w odległości 262 m, szkoła w odległości 269 m, Sala sportowa SP 114 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty pod Świerkami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Sonomedika w odległości 398 m, Vimedica w odległości 426 m, Przychodnia Specjalistyczna w odległości 926 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty pod Świerkami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 498 m znajduje się Cukiernia Miś, w odległości 534 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 667 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty pod Świerkami w odległości 264 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się Orlik przy SP 114, w odległości 401 m znajduje się Klub Sportowy Anilana.

Data publikacji: 21.03.2024
Data aktualizacji: 21.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023