Casa Fiore

40 zdjęć

Casa Fiore
Casa Fiore
Casa Fiore
Casa Fiore

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Casa Fiore dostępnych jest 6 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 40 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc) w cenie 20 000 zł : Zakup miejsca postojowego jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów.

Powierzchnie domów:

od 90 do 96 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem prac.

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy rezerwacyjnej oraz wpłata 10.000,00 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowoczesne segmenty, infrastruktura osiedla oraz cicha okolica zagwarantują Tobie i Twojej rodzinie wysoki komfort życia.

Osiedle CASA FIORE jest z dala od zgiełku miasta i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, między innymi dzięki linii Szybkiej Kolei Miejskiej.

Wawer - Międzylesie jest miejscem, gdzie znajdziesz wszystkie, potrzebne na co dzień, obiekty – szkoły, sklepy, apteki, restauracje, pocztę i wiele więcej.

Oferowane przez nas domy wzniesiono w technologii modułowej PEKABEX, która pozwala osiągnąć świetną izolację termiczną i akustyczną oraz dłuższą trwałość elewacji.

Strefa zabaw dla dzieci, strefa kreatywna oraz strefa sportowa sprawiają, że każdy mieszkaniec spędzi czas wolny w sposób, który najbardziej odpowiadał jego potrzebom.

Dzięki bezpośredniej bliskości lasu oraz kwiatom na osiedlu masz zapewniony relaks psychiczny i fizyczny odpoczynek. Własny ogród daje Ci możliwość odetchnięcia świeżym powietrzem, zaproszenia gości lub zabawy z dziećmi. Tylko Ty decydujesz jak zaaranżujesz tę prywatną przestrzeń.

Na osiedlu znajdują się strefa zabaw, strefa kreatywna dla dzieci oraz strefa sportowa - spędzaj czas, tak jak lubisz, niezależnie od swoich potrzeb. Nie musisz martwić się też o bezpieczeństwo swoich dzieci, bo wiesz, że bawią się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Wszystkie apartamenty mają dostęp do miejsca postojowego - nie musisz martwić się szukaniem parkingu.

Miejsce postojowe dodatkowo płatne. Cena 20 tysięcy złotych.

Posiadamy też kilka segmentów w stanie deweloperskim.

W razie pytań zapraszamy po szczegóły.

Charakterystyka domów

* Nowoczesne, jasne wnętrza - naturalne światło wpadające przez odpowiednio usytuowane przeszklenia, naładuje Cię energią do działania i poprawi Twoje samopoczucie.

* Projekt wnętrza pozwala na wydzielenie niezależnych stref użytkowych - osobna przestrzeń do spania, pracy, wypoczynku lub przyjmowania gości.

* Przystosowane do pracy zdalnej - pracuj wygodnie i sprawnie z domu. Apartamenty dzięki strefowości, balkonom i przemyślanemu projektowi przestrzeni zapewniają odpowiednie warunki do pracy.

* Konstrukcja przygotowana pod instalację Smart Home - ciesz się automatyzacją ogrzewania, oświetlenia i wieloma innym funkcjami inteligentnego domu.

* Internet światłowodowy - szybki internet, dzięki któremu możesz oglądać seriale, pracować zdalnie lub grać w gry bez irytujących przerw i spowolnień.

* Budynki w technologii modułowej PEKABEX - to świetna izolacja termiczna i akustyczna, doskonała ochrona przed wilgocią, krótki czas budowy oraz ekologiczny proces produkcji.

W CASA FIORE oferujemy apartamenty 3 kondygnacyjne.

* Na parterze każdego mieszkania znajduje się kuchnia, salon otwarty na ogród.

* Pierwsze piętro to trzy pomieszczenia, które w łatwy sposób dostosujesz do swoich potrzeb, tworząc sypialnię, gabinet, pokój dziecięcy lub garderobę.

* Drugie piętro przeznaczyliśmy na otwartą przestrzeń idealną do własnych aranżacji. Open space może służyć jako domowa siłownia, pracownia albo biblioteka.

Inwestycja Casa Fiore znajduje się w Międzylesiu, ul. Hafciarska 34 (11.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Pekabex Development Sp. z o.o.

Inwestycja Casa Fiore została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Casa Fiore w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 90 do 96 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Pekabex Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc) w cenie 20 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Wiele lasów i parków – w tym Rezerwat leśny im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy, a także zróżnicowane trasy rowerowe, czynią okolicę atrakcyjną dla każdego miłośnika przyrody. Międzylesie jest świetnie skomunikowane z resztą miasta, między innymi dzięki, linii Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej dzielnicę z centrum Warszawy. Możesz uniknąć marnowania czasu w korkach. W pobliżu CASA FIORE znajdziesz liczne szkoły, przedszkola, żłobki, Lidl, Biedronkę, stacje paliw, apteki, pocztę oraz restauracje. Większość potrzeb zaspokoisz na miejscu, a do spełnienia wszystkich innych wystarczy 15 minutowy spacer na stację SKM, którą w 25 minut dojedziesz do centrum.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Casa Fiore?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Casa Fiore mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Casa Fiore znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bursztynowa-Szpital 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Casa Fiore znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Fiore znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 85 "Leśny Zakątek" w odległości 400 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Fiore w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.11.2021
Data aktualizacji: 21.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Międzylesiu

Oferty w Międzylesiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: