Osiedle Maczka Etap 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Stolmar sp.j.

Ząbki, ul. Powstańców 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 360 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Maczka Etap 2

2 zdjęcia

Osiedle Maczka Etap 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Maczka jest budynkiem wielorodzinnym z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i pobliskie lasy. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek. Projektowany pasaż usług w parterach oraz plac zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców 27 została zrealizowana przez P.B. Stolmar sp.j.

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B. Stolmar sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzika 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 70 m, Przedszkole Niepubliczne SMYK w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 w odległości 20 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się FitPlace Ząbki.

Data aktualizacji: 23.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: