Osiedle Maczka Etap 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez P.B. Stolmar sp.j.

wołomiński, Ząbki, ul. Powstańców 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Maczka Etap 2

2 zdjęcia

Osiedle Maczka Etap 2

Najbliższe inwestycje

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów Etap IV
  od: 7 350 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Osiedle Maczka jest budynkiem wielorodzinnym z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i pobliskie lasy. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek. Projektowany pasaż usług w parterach oraz plac zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców 27 została zrealizowana przez dewelopera P.B. Stolmar sp.j..

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B. Stolmar sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzika 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 70 m, Przedszkole Niepubliczne SMYK w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Putka, w odległości 310 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 310 m znajduje się Conieco - nie tylko pierogi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 w odległości 20 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się FitPlace Ząbki.

Data publikacji: 09.05.2016
Data aktualizacji: 23.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: