Dębowy Skwer

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Dembowskiego, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Calbud Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Niebuszewo-Bolinko, Dembowskiego 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowy Skwer

8 zdjęć

Dębowy Skwer
Dębowy Skwer
Dębowy Skwer
Dębowy Skwer

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 27000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

"Dębowy Skwer" to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany u zbiegu ulic Dembowskiego i Cegielskiego w Szczecinie. Pomimo bliskości centrum, położony w zacisznej części historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, stanowi doskonałą alternatywę dla miejskiego gwaru. Cisza, spokój, bliskość terenów rekreacyjnych oraz bardzo dobra komunikacja to główne atuty tej inwestycji. Na szczególną uwagę zasługują balkony oraz duże tarasy, pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Przemyślane rozwiązania, propozycja aranżacji wnętrza oraz odpowiednia ekspozycja światła dziennego poprzez duże balkonowe okna oraz portfenetry to atuty każdego z mieszkań. Ofertę dopełniają miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, usytuowane w garażu podziemnym, do których wygodny dostęp zapewnia cichobieżna winda. Kondygnacja parteru została zaprojektowana z myślą o lokalach usługowych.

Inwestycja Dębowy Skwer znajduje się na Niebuszewie-Bolinku (2.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Dębowy Skwer została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Dębowy Skwer nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowy Skwer?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowy Skwer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 740 metrów od inwestycji Dębowy Skwer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowy Skwer znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Skwer znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 67 „Stokrotka” w odległości 110 m, przedszkole w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Leonida Teligi w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dębowy Skwer jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Neurologopedyczny Wioletta Pawlukowska w odległości 300 m, Centrum Pięknego Uśmiechu w odległości 320 m, Gabinety Lekarskie LabMed w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowy Skwer składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Odido, w odległości 220 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowy Skwer w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 210 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: