Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

XS Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Grobli, oferowane bezpośrednio przez

PB Alfa-Dach Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2141 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

XS ApartmentsXS Apartments

15 zdjęć

XS Apartments
XS Apartments
XS Apartments
XS Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Wykończenie pod klucz
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz, standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

XS Apartments logo

XS Apartments to nowoczesna forma mikro apartamentów w ekskluzywnej lokalizacji centrum Wrocławia. Inwestycja wpisana w zabytkową tkankę ulicy Na Grobli, elegancką formą godnie koresponduje z historyczną zabudową i strukturą urbanistyczną miasta.

To wygodne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla firm i inwestorów, jak i klientów indywidualnych, ceniących mądrze wykorzystaną przestrzeń mieszkalną i nowoczesne rozwiązania.

Długoterminowy wynajem, bądź wykup inwestycyjny, stanowią doskonałą lokatę kapitału oraz są idealnym rozwiązaniem dla osób i firm, ceniących swój czas i zdecydowanych na inwestycję, która jest w stanie zarabiać sama na siebie.

Inwestycja XS Apartments znajduje się w Krzykach, ul. Na Grobli (1.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PB Alfa-Dach Sp. z o.o.

Inwestycja XS Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji XS Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PB Alfa-Dach Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji XS Apartments?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji XS Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1976 metrów od inwestycji XS Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji XS Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji XS Apartments znajduje się 88 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Wrocławska w odległości 285 m, Politechnika Wrocławska w odległości 464 m, Politechnika Wrocławska w odległości 491 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji XS Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stare Kliniki w odległości 687 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 704 m, D6 w odległości 727 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji XS Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 616 m znajduje się Na Rogu, w odległości 634 m znajduje się Krokus, w odległości 709 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji XS Apartments w odległości 60 m znajduje się boisko / kort, w odległości 74 m znajduje się AZS Wrocław, w odległości 403 m znajduje się Oławka.

Data publikacji: 31.07.2018
Data aktualizacji: 11.01.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023