Monte Cassino 27

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPartners International

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Monte Cassino 27 są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Monte Cassino 27 dostępnych jest 17 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1
1
27,02 m²
Parter
2
1
23,69 m²
Parter
3
1
27,28 m²
Parter
4
1
37,54 m²
Parter
5
1
148,58 m²
Parter
9
1
39,4 m²
1
10
1
26,66 m²
1
13
1
31,43 m²
2
8
2
38,84 m²
1
14
2
38,83 m²
2
15
2
46,81 m²
2
17
2
45,04 m²
2
20
2
48,28 m²
3
21
2
48,28 m²
3
22
2
59,11 m²
3
11
3
83,56 m²
1
19
3
76,94 m²
3

Opis Inwestycji

Główną ideą, która przyświecała inwestorowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie budynku o ponadczasowej prostocie w połączeniu z najwyższą jakością. Dzięki przeszkolonej fasadzie budowla wyróżnia się nowoczesną, lekką i elegancką sylwetką, która jednocześnie doskonale współgra z otaczającą ją historyczną przestrzenią.Prestiż i unikatowość inwestycji wynika z jej doskonałej lokalizacji, co, jak powszechnie wiadomo, w największym stopniu gwarantuje utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości w czasie. Monte Cassino 27 to zachwycający kompleks, w którym lokale stanowić będą wyjątkowej wartości aktywa dla ich nabywców i ich kolejnych pokoleń. Dzięki Monte inwestorzy budują majątek rodzinny i zabezpieczają jej stabilizację na długie lata.ATUTY:- Rewitalizacja otoczenia wokół inwestycji i stworzenia nowego pasażu dla mieszkańców i turystów na mapie Sopotu;- Unikatowa lokalizacja w istniejącej tkance miasta- Niska podaż takich lokalizacji z racji na zwarta zabudowę Sopotu – unikatowy projekt- Elastycznie zaprojektowane mieszkania do dalszego podziału- Skrupulatnie zaprojektowane mieszkania w rynkowych metrażach- Wysokiej jakości materiały, np. elewacja z płyt HPL- Elegancka, nowoczesna architektura- Atrakcyjne lokale usługowe w części parterowej- Komórki lokatorskie i miejsca postojowe

Inwestycja Monte Cassino 27 znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Monte Cassino 27 (0.3 km od centrum Sopotu), sprzedaż prowadzi Partners International

Inwestycja Monte Cassino 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Monte Cassino 27 pozostało na sprzedaż 17 apartamentów o powierzchniach od 24 do 149 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 24 do 149 m2 (8 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 59 m2 (7 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 77 do 84 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 17 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 256 do 435 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, winda, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 17 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 24 do 149 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Monte Cassino 27

Sopot to miasto o bogatej historii, z jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Polski – molo. Ten pomost to wizytówka miasta i jednocześnie najdłuższy taki obiekt w Europie. Centrum kurortu to reprezentacyjny deptak przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Znajdują się tu głównie restauracje, kawiarnie, kluby, a także Scena Kameralna Teatru Wybrzeże i charakterystyczny, dzięki swej architekturze, Krzywy Domek. Spacerując po mieście w kierunku południowego zachodu dotrzemy do zalesionej części miasta, gdzie majestatycznie wznosi się słynna Opera Leśna. Dla jednych to najbardziej romantyczne miasto w Polsce, dla innych cel zdrowotnych podróży, a jeszcze inni odnajdują tu świetnie miejsce do relaksu i zabawy. Sopot tętni życiem przez cały rok. Warto tu zajrzeć zarówno latem, gdy uliczny gwar nie milknie, jak i zimą, gdy w tle słychać tylko szum wzburzonego morza i śpiew mew…

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Monte Cassino 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Monte Cassino 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bohaterów Monte Cassino.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Monte Cassino 27 znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa w odległości 70 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie w odległości 110 m, IV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Sopocie w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Monte Cassino 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Blikpol w odległości 230 m, Dr. Ewa Zjiawka w odległości 240 m, Oddział Reumatologiczny w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Monte Cassino 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Dom Handlowy Monte, w odległości 50 m znajduje się Cukiernia "Sowa", w odległości 90 m znajduje się Delikatesy Filip.

Data publikacji: 21.09.2020

Data aktualizacji: 30.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie