Partners International logo

Partners International

Warszawa, ul. Fort Piłsudskiego 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Partners International to ekspercka, wielokrotnie nagradzana agencja z 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości premium. Zespół Partners tworzą ludzie z pasją, którzy potrafią wsłuchać się w potrzeby Klienta, dziś to ponad 50-osobowy zespół agentów. Największe nazwiska branży nieruchomości stanowią gwarancję satysfakcji z każdej przeprowadzonej transakcji.

Agencja swoją ofertę kieruje do wymagających Klientów pragnących kupić, sprzedać lub wynająć luksusowe nieruchomości w Polsce i za granicą, do pasjonatów prestiżowych wnętrz, doceniających design, piękno i komfort.

W ofercie agencji znajdują się zarówno inwestycje z rynku pierwotnego, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Zawsze w najlepszych lokalizacjach i w najwyższym standardzie.

Wypracowany i rozbudowywany przez lata ekspercki proces obsługi oparty jest na opiece dedykowanego doradcy, który stanowi wsparcie dla Klienta – od poszukiwań nieruchomości w standardzie concierge przez doradztwo prawno-podatkowe i pomoc w zagadnieniach kredytowych. Co stanowi wartość dla Partners International? Budowanie społeczności, której fundamentem jest zaufanie, zaangażowanie i wartościowe relacje. Dlatego Klienci po pierwszym wspólnym zakupie, kolejne transakcje realizują już tylko z Partners.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Partners International logo
Partners International
Warszawa, ul. Fort Piłsudskiego 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: