Apartamenty Sortis - Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j.

Ceny od: 5 517 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
II_A_7
4
126 m²
2
659 000 zł5 517 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle „SORTIS” zostało zaprojektowane jako kameralny kompleks 4 nowoczesnych apartamentowców, ogrodzone i przygotowane do instalacji monitoringu. W I etapie został wybudowany apartamentowiec z 17 mieszkaniami. W II etapie inwestycji oddamy do Państwa dyspozycji 3 nowoczesne apartametowce (A, B i C), a w każdym z nich 8 mieszkań o powierzchni od 50 do 126 m2.Budynki A, B i C zostaną wyposażone w windy. Wszystkie apartamenty posiadają tarasy lub balkony. Usytuowanie apartamentów zapewnia optymalne nasłonecznienie tarasów i balkonów od wczesnych godzin porannych aż do zachodu słońca. W kondygnacji podziemnej budynków znajdują się garaże i pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzony teren z możliwością instalacji monitoringu zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.W trakcie realizacji inwestycji szczególny nacisk kładziemy na jakość użytych materiałów i atrakcyjność oraz praktyczność przyjętych rozwiązań. Indywidualnie aranżowane klatki schodowe zostaną wykończone najwyższej jakości płytami gresowymi, a elementy drewniane wykończone okleiną naturalną – orzech. Zastosowano nowoczesne przesuwne okna balkonowe. Część apartamentów wyposażono w instalację wentylacyjno–nawiewną umożliwiającą montaż kominków.W części rekreacyjnej, dostępnej wyłącznie dla mieszkańców Osiedla SORTIS zaprojektowano m.in. plac zabaw dla dzieci.Obecnie realizowany jest II etap tej unikatowej inwestycji, w którym powstają kolejne trzy budynki (A, B i C).Budynki składają się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. W każdym budynku znajduje się 8 mieszkań.W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 50 do 126 m2.Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub przestronne balkony.W każdym apartamentowcu znajduje się parking podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze lub boksy garażowe.Dla podniesienia wygody i komfortu mieszkańców budynki wyposażone są dodatkowo w nowoczesne windy.Cała inwestycja została zaprojektowana jako kameralne a zarazem luksusowe osiedle, które nawiązuje do charakteru dzielnicy.Podczas projektowania i realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na detale architektoniczne, jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów.Osiedle SORTIS jest zrealizowane w cichej, spokojnej części dzielnicy Lisiniec, a jednocześnie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych.Na terenie Osiedla i w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dużo zieleni, a także wydzielona część rekreacyjna

Inwestycja Apartamenty Sortis - Etap II znajduje się w Częstochowie, ul. Legnicka (3.9 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j..

Inwestycja Apartamenty Sortis - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 126 metrów kwadratowych w cenie od 5 517 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 126 m2 w cenie od 659 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 126 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 659 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 517 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Odrodzenia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 18 w odległości 450 m, Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne SOWA w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Delikatesy "Lewiatan", w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 24.07.2020

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie