Apartamenty Sortis - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legnicka, oferowane bezpośrednio przez P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j.

Częstochowa, ul. Legnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Sortis - Etap II

17 zdjęć

Apartamenty Sortis - Etap II
Apartamenty Sortis - Etap II
Apartamenty Sortis - Etap II
Apartamenty Sortis - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle „SORTIS” zostało zaprojektowane jako kameralny kompleks 4 nowoczesnych apartamentowców, ogrodzone i przygotowane do instalacji monitoringu. W I etapie został wybudowany apartamentowiec z 17 mieszkaniami. W II etapie inwestycji oddamy do Państwa dyspozycji 3 nowoczesne apartametowce (A, B i C), a w każdym z nich 8 mieszkań o powierzchni od 50 do 126 m2.

Budynki A, B i C zostaną wyposażone w windy. Wszystkie apartamenty posiadają tarasy lub balkony. Usytuowanie apartamentów zapewnia optymalne nasłonecznienie tarasów i balkonów od wczesnych godzin porannych aż do zachodu słońca. W kondygnacji podziemnej budynków znajdują się garaże i pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzony teren z możliwością instalacji monitoringu zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

W trakcie realizacji inwestycji szczególny nacisk kładziemy na jakość użytych materiałów i atrakcyjność oraz praktyczność przyjętych rozwiązań. Indywidualnie aranżowane klatki schodowe zostaną wykończone najwyższej jakości płytami gresowymi, a elementy drewniane wykończone okleiną naturalną – orzech. Zastosowano nowoczesne przesuwne okna balkonowe. Część apartamentów wyposażono w instalację wentylacyjno–nawiewną umożliwiającą montaż kominków.

W części rekreacyjnej, dostępnej wyłącznie dla mieszkańców Osiedla SORTIS zaprojektowano m.in. plac zabaw dla dzieci.

Obecnie realizowany jest II etap tej unikatowej inwestycji, w którym powstają kolejne trzy budynki (A, B i C).

Budynki składają się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. W każdym budynku znajduje się 8 mieszkań.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 50 do 126 m2.

Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub przestronne balkony.

W każdym apartamentowcu znajduje się parking podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze lub boksy garażowe.

Dla podniesienia wygody i komfortu mieszkańców budynki wyposażone są dodatkowo w nowoczesne windy.

Cała inwestycja została zaprojektowana jako kameralne a zarazem luksusowe osiedle, które nawiązuje do charakteru dzielnicy.

Podczas projektowania i realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na detale architektoniczne, jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów.

Osiedle SORTIS jest zrealizowane w cichej, spokojnej części dzielnicy Lisiniec, a jednocześnie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych.

Na terenie Osiedla i w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dużo zieleni, a także wydzielona część rekreacyjna

Inwestycja Apartamenty Sortis - Etap II znajduje się w Częstochowie, ul. Legnicka (3.9 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j.

Inwestycja Apartamenty Sortis - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 3 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Odrodzenia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 18 w odległości 450 m, Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne SOWA w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sortis - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 24.07.2020
Data aktualizacji: 09.11.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: