Rynek Wildecki 3

Oferta archiwalna

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Rynek Wildecki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rynek Wildecki 3

8 zdjęć

Rynek Wildecki 3
Rynek Wildecki 3
Rynek Wildecki 3
Rynek Wildecki 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Budynek o wyjątkowej bryle – autorstwa renomowanej pracowni Ultra Architects – z rytmicznie rozmieszczonymi charakterystycznymi loggiami ma świadomość swojej odwagi i wyrazistości. Jest ostatnim elementem, wypełniającym urbanistyczną lukę i zamykającym założenie placu. Prezentuje się dumnie na samej płycie Rynku Wildeckiego, tuż przy reprezentacyjnej wieży kościoła, obok jednego z najbardziej lubianych, miejskich targowisk.

Stworzyliśmy interpretację współczesnej kamienicy – projekt na miarę XXI wieku, ale odnoszący się z szacunkiem do unikalnego, historycznego,

urbanistycznego i stylistycznego kontekstu lokalizacji.

Inwestycja Rynek Wildecki 3 znajduje się na Wildzie, ul. Rynek Wildecki (1.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez OKRE Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rynek Wildecki 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OKRE Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rynek Wildecki 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bergera.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rynek Wildecki 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 70 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Poznaniu Pecsująca Szkoła Marek Kaźmierczak w odległości 220 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SAPLINGS-Educating for life Marek Grzegorz Kaźmierczak w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rynek Wildecki 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 01.02.2021

Inwestycje w pobliżu na Wildzie

Oferty na Wildzie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: