Rynek Wildecki 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOKRE Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1.M12
1
44,34 m²
1
2.M4
1
44,34 m²
2
3.M12
1
44,08 m²
3
4.M11
1
44,28 m²
4
5.M1
1
34,52 m²
5
5.M2
1
34,84 m²
5
5.M3
1
34,51 m²
5
6.M1
1
50,35 m²
6
6.M2
5
146,93 m²
6

Opis Inwestycji

Budynek o wyjątkowej bryle – autorstwa renomowanej pracowni Ultra Architects – z rytmicznie rozmieszczonymi charakterystycznymi loggiami ma świadomość swojej odwagi i wyrazistości. Jest ostatnim elementem, wypełniającym urbanistyczną lukę i zamykającym założenie placu. Prezentuje się dumnie na samej płycie Rynku Wildeckiego, tuż przy reprezentacyjnej wieży kościoła, obok jednego z najbardziej lubianych, miejskich targowisk.Stworzyliśmy interpretację współczesnej kamienicy – projekt na miarę XXI wieku, ale odnoszący się z szacunkiem do unikalnego, historycznego,urbanistycznego i stylistycznego kontekstu lokalizacji.

Inwestycja Rynek Wildecki 3 znajduje się na Wildzie, ul. Rynek Wildecki (1.4 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera OKRE Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rynek Wildecki 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 35 do 147 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 35 do 50 m2 (8 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 147 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OKRE Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 35 do 147 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rynek Wildecki 3

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 550 metrów od inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Niedziałkowskiego (1:NIED22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 100m, Przedszkole nr 54 Tajemniczy Świat w odległości 200m, JOANNA POSŁUSZNA w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się POD KORONĄ. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się APTEKA NA ZDROWIE, w odległości 300 m znajduje się STANIEWSKI I WSPÓLNICY. APTEKA SP.J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się PKO BP, w odległości 50 m znajduje się Bank Millennium S.A., w odległości 50 m znajduje się Bar Mleczny Muszelka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się SWIM LIVE. BUNK K., w odległości 300 m znajduje się HALA SPORTOWA AWF, w odległości 350 m znajduje się Japan Karate Association Polska.

Data publikacji: 30.04.2018

Data aktualizacji: 24.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie