Rynek Wildecki 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOKRE Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1.M12
1
44,36 m²
1
408 112 zł9 200 zł/m²
3.M12
1
44,1 m²
3
418 950 zł9 500 zł/m²
4.M11
1
44,06 m²
4
436 194 zł9 900 zł/m²
6.M1
1
50,35 m²
6
545 647 zł10 850 zł/m²

Opis Inwestycji

Budynek o wyjątkowej bryle – autorstwa renomowanej pracowni Ultra Architects – z rytmicznie rozmieszczonymi charakterystycznymi loggiami ma świadomość swojej odwagi i wyrazistości. Jest ostatnim elementem, wypełniającym urbanistyczną lukę i zamykającym założenie placu. Prezentuje się dumnie na samej płycie Rynku Wildeckiego, tuż przy reprezentacyjnej wieży kościoła, obok jednego z najbardziej lubianych, miejskich targowisk.Stworzyliśmy interpretację współczesnej kamienicy – projekt na miarę XXI wieku, ale odnoszący się z szacunkiem do unikalnego, historycznego,urbanistycznego i stylistycznego kontekstu lokalizacji.

Inwestycja Rynek Wildecki 3 znajduje się na Wildzie, ul. Rynek Wildecki (1.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera OKRE Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rynek Wildecki 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 44 do 50 metrów kwadratowych w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 44 do 50 m2 w cenie od 408 112 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OKRE Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 44 do 50 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 408 112 do 545 647 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 200 do 10 850 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rynek Wildecki 3

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rynek Wildecki 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek Wildecki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 70 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Poznaniu Pecsująca Szkoła Marek Kaźmierczak w odległości 220 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SAPLINGS-Educating for life Marek Grzegorz Kaźmierczak w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rynek Wildecki 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rynek Wildecki 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Targowisko, w odległości 140 m znajduje się Targowisko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2018

Data aktualizacji: 04.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie