Nowa Pomorska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nowa Pomorska

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1735 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowa Pomorska

Możesz mieszkać wśród zieleni, a jednocześnie w miejscu znakomicie skomunikowanym. Nowa Pomorska to kameralne osiedle, na którym niektóre mieszkania mają nawet 150-metrowe ogródki!

Inwestycja Nowa Pomorska znajduje się na Nowosolnej, ul. Pomorska 560 (9.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Nowa Pomorska.

Inwestycja Nowa Pomorska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań w tym 23 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Pomorska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowa Pomorska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Pomorska

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 250 metrów od inwestycji Nowa Pomorska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pomorska - Pomorska 547 (0839).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Pomorska znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 228 w odległości 600m, Przedszkole Niepubliczne "Kraina Bajki" w odległości 600m, Szkoła Podstawowa Nr 202 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Nowosolna. NZOZ, w odległości 600 m znajduje się Akado Sp. z o.o., w odległości 750 m znajduje się Majowa. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 850 m znajduje się Biblioteka Publiczna Gminna, w odległości 900 m znajduje się par. św. Andrzeja Boboli.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1400 m znajduje się Stajnia Centaur .

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie