Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Biedronka I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Urbanistów, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Chyliczki, ul. Urbanistów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 465 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Biedronka IOsiedle Biedronka I

4 zdjęcia

Osiedle Biedronka I
Osiedle Biedronka I
Osiedle Biedronka I
Osiedle Biedronka I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 29 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, las

Opis inwestycji

Oryginalne, małe domy szeregowe Inwestycja Biedronka I to zespół 29 domów w zabudowie szeregowej. Każdy z tych domów-segmentów składa się w rzeczywistości z dwóch małych domów, z własnymi wejściami i ogródkami. W wersji standardowej nabywca dysponuje ok. 78 m2 pod dachem, ogródkiem do 126 m2 oraz jednym lub dwoma miejscami parkingowymi.

Solidność, estetyka i energooszczędność Cegła ceramiczna Porotherm, jako podstawowy materiał budowlany, estetyczne dachy, wysokiej jakości okna oraz ponadnormatywne ocieplenie pod akrylowym tynkiem to nasza stała praktyka. Dzięki temu domy w inwestycji Biedronka I będą nie tylko estetyczne i solidne, ale również energooszczędne.

Dobry adres Nasza inwestycja zlokalizowana jest w bardzo dynamicznie rozwijającym się rejonie położonym na południowych krańcach Lasu Kabackiego – na pograniczu Warszawy, Piaseczna i Józefosławia, przy ul. Urbanistów. Rejon ten jest uważany za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej prestiżowych części aglomeracji warszawskiej.

Edukacja i zakupy W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoła językowa i sklepy oraz nowootwarta, supernowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem. Nawet na duże zakupy nie trzeba jeździć daleko. Zapewniają to położone w pobliżu centra handlowe Auchan – Leroy Merlin oraz Fashion House.

Komunikacja Dogodny dojazd do Warszawy zapewniony jest alternatywnie ulicą Puławską lub przez Powsin. Istnieje również komunikacja autobusowa zapewniająca bezpośrednie połączenie do przystanku Metro Wilanowska. Władze samorządowe myślą już o uruchomieniu komunikacji kolejowej, być może dotrze tu nawet warszawskie Metro.

Solidne materiały Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej – z najlepszych i najzdrowszych materiałów – cegieł ceramicznych, a kryte są nowoczesnym dachem o kształcie dachówki. Ponadnormatywne docieplenie ścian i okna o bardzo dobrych parametrach termicznych pozwalają na komfortową i naprawdę oszczędną eksploatację.

Bezpieczeństwo Chcemy, aby nasi Klienci mieli pewność, że wpłacane środki służą realizacji ich domów. Dlatego też podstawową zasadą jest powiązanie wpłat z zaawansowaniem robót na budowie. Bezpieczeństwo naszych klientów gwarantuje również podpisywanie umów przedwstępnych w formie aktu notarialnego oraz wpis roszczeń nabywcy wynikających z tegoż aktu do księgi wieczystej.

Formalności kredytowe Mając świadomość, iż zdecydowana większość osób korzysta przy zakupie z kredytu hipotecznego, czynimy ze swojej strony wszystko, aby jego uzyskanie było jak najprostsze. Zapewniamy sprawne udzielanie wszelkich niezbędnych informacji oraz umożliwiamy korzystanie na miejscu z usług doradców finansowych. Pomogą oni w wyborze najkorzystniejszej oferty, spośród ofert większości banków, oraz w pokonaniu wszelkich formalności.

Inwestycja Osiedle Biedronka I znajduje się w Chyliczkach, ul. Urbanistów (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Biedronka I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 29 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Biedronka I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Biedronka I?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Biedronka I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 643 metrów od inwestycji Osiedle Biedronka I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Biedronka I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Biedronka I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 716 m, szkoła w odległości 747 m, przedszkole w odległości 792 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Biedronka I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 867 m znajduje się Lidl, w odległości 922 m znajduje się Biedronka, w odległości 955 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Biedronka I w odległości 94 m znajduje się basen, w odległości 463 m znajduje się boisko / kort, w odległości 491 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023