Osiedle Morena

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olsztyn, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Olsztyn

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 321 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Morena

3 zdjęcia

Osiedle Morena
Osiedle Morena
Osiedle Morena

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Obiekty, które tworzą kompleks, urzekają prostym designem odpowiadającym współczesnym trendom architektonicznym. Bryły budynków, charakteryzujące się doskonale wyważonymi proporcjami, ożywione zostały przez kameralne balkony ze szklanymi balustradami oraz wygodne loggie. Przyjazny wizerunek osiedla to także zasługa odpowiedniego doboru kolorów. Na elewacjach dominują dostojne biele i szarości, które znakomicie kontrastują z dopełniającymi je ciepłymi i kojarzącymi się ze spokojem oraz harmonią brązami. Najmłodszych zachęci do zabawy dobrze wyposażony plac zabaw. Kompleks zostanie ogrodzony a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają dodatkowo kamery osiedlowego systemu monitoringu.

Inwestycja Osiedle Morena znajduje się w Olsztynie, ul. Olsztyn została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Morena została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Morena nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 78 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (78)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, winda, monitoring, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Morena?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Morena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Morena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tęczowy Las.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Morena jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Jarocka 86 w odległości 290 m, Przychodnia w odległości 300 m, Centrum Psychiatrii "Anima" w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Morena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Intermarché, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 22.10.2014
Data aktualizacji: 11.08.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: