Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Grodkowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodkowska, oferowane bezpośrednio przez

Nova-Tor Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Grodkowska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja GrodkowskaRezydencja Grodkowska

4 zdjęcia

Rezydencja Grodkowska
Rezydencja Grodkowska
Rezydencja Grodkowska
Rezydencja Grodkowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna z wydzieloną klatką schodową Stropy żelbetowe monolityczne bezpodciągowe – zbrojone krzyżowo.

Elewacja

Elewacja budynku: systemowy tynk malowany. Ostatnia kondygnacja - panele elewacyjne z okleiną naturalną z drewna egzotycznego. Poręcze na tarasach malowane proszkowo w kolorze okien.

Stolarka okienna

Stolarka okienna: malowana, jednoramowa z profili drewnianych, szklenie dwuszybowe, w ościeżnice wmontowane systemowe listwy napowietrzające.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi do mieszkań: antywłamaniowe, atestowane z okleiną drewnianą.

Balkony

Balkony monolityczne, żelbetowe z systemową izolacją powłokową. Poręcze wykonane ze stali nierdzewnej, konstrukcja malowana lakierem proszkowym i szkło bezpieczne, na posadzce wysokogatunkowe płytki ceramiczne wraz z cokołami.

Posadzka

Podłoga w mieszkaniu: szlichta cementowa bez warstw podłogowych.

Ściany

Ściany nośne żelbetowe gr. 20 cm, 25 cm. Ściany zewnętrzne wypełniające – bloczki silikatowe z izolacją termiczną. Ściany wewnętrzne wypełniające i międzylokalowe – bloczki silikatowe Silka grubości 18 - 25 cm. Ściany działowe – bloczki silikatowe Silka grubości 8 cm.

Sufity

Ściany i sufity: tynk gipsowy.

Parapety zewnętrzne

Niewybrany został jeszcze materiał.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne: wykonane z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja centralnego ogrzewania z indywidualnym opomiarowaniem mieszkań. Instalacja wody zimnej i ciepłej z indywidualnym opomiarowaniem mieszkań. Instalacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Instalacja odgromowa. Instalacja elektryczna. Instalacja telefoniczna, internet i telewizja kablowa (po podpisaniu umowy z UPC). Instalacja domofonowa. Instalacje c.o.: grzejniki panelowe, w łazience grzejnik drabinkowy. Instalacje elektryczne: jedno i trójfazowa, przewody ułożone pod tynkiem, gniazda wtykowe i przełączniki tradycyjne. Instalacje niskoprądowe: instalacja telefoniczna, internetowa, TV kablowej i domofonowa.

Ogrzewanie

Energia cieplna z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wywiewna mieszkań i garażu podziemnego. Instalacja wentylacyjna: wentylacja mechaniczna w pomieszczeniach sanitarnych i kuchniach oraz instalacja wyciągowa pod okap kuchenny.

Wyposażenie łazienki

Przyłącza instalacji kanalizacyjnej i wodnej, bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Przyłącza instalacji kanalizacyjnej i wodnej, bez białego montażu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (10)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Architektura. Mieszkania i apartamenty Rezydencja Grodkowska to nowoczesna, ciekawa architektura odległa o 15 minut od centrum Warszawy zlokalizowana przy Wola Parku. Jest  to kameralny, 9 kondygnacyjny budynek z 52 mieszkaniami i 52 miejscami garażowymi. Mieszkania są widne, mają od 31,56 m2 do 106,94 m2 i posiadają duże, przeszklone balkony. Wysoki standard wykończenia budynku łączy się eleganckim, przeszklonym, dwupoziomowym holem wejściowym. Lokalizacja. Wszystko pod ręką Rezydencja jest zlokalizowana w dzielnicy Bemowo, na granicy z Wolą, ok. 6 km od centrum Warszawy. To miejsce znają wszyscy mieszkańcy Woli: naprzeciwko Rezydencji Grodkowskiej, 400 metrów od budynku znajduje się centrum handlowe Wola Park. Dzięki temu mieszkańców rezydencji dzieli zaledwie kilka minut spaceru m.in. od hipermarketu, kina, klubu fitness, kortów do squasha i dziesiątków sklepów.

Dojazd. Szybkość i wygoda Z okien Rezydencji Grodkowskiej doskonale widać ścisłe centrum Warszawy. Prowadzi do niego ul. Górczewska, która jest jedną z najmniej zakorkowanych ulic w godzinach szczytu. Dzięki temu wystarczy 15 minut jazdy samochodem, aby zatrzymać się przy metrze Centrum. Lokalizacja Rezydencji jest też doskonała pod względem dostępu do komunikacji miejskiej. Budowana stacja metra Wola Park będzie oddalona od budynku zaledwie o 400 m. Oprócz tego w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki 7 linii autobusowych oraz 3 linie tramwajowe.

Inwestycja Rezydencja Grodkowska znajduje się na Górcach, ul. Grodkowska 3 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Nova-Tor Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Grodkowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Grodkowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nova-Tor Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Bemowo przy ul. Grodkowskiej 3.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Grodkowska?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Grodkowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 157 metrów od inwestycji Rezydencja Grodkowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodkowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Grodkowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Grodkowska znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 148 m, przedszkole w odległości 153 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w odległości 328 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Grodkowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DentalPro w odległości 491 m, Lux Med Stomatologia w odległości 557 m, Lux Med w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Grodkowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 155 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 245 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 291 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Grodkowska w odległości 152 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 271 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 272 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023