Domino Park Siemianowice I Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Budryka/Domina, oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Siemianowice Śląskie, ul. Budryka/Domina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 139 ofert w najbliższej okolicy!

Domino Park Siemianowice I Etap

9 zdjęć

Domino Park Siemianowice I Etap
Domino Park Siemianowice I Etap
Domino Park Siemianowice I Etap
Domino Park Siemianowice I Etap

Najbliższe inwestycje

 • Domino Park Siemianowice II Etap

  Domino Park Siemianowice II Etap

  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Siemianowice Śląskie
  ul. Budryka/Domina
  0.1 km od Chorzowa
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 35-86 m2
  • Mieszkań: 30
  • Pokoje: 1-4
 • Dębowy Park
  od: 5 700 zł/m2

  Dębowy Park

  Adatex

  Mieszkanie Siemianowice Śląskie
  ul. Oświęcimska
  0.8 km od Chorzowa
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 40-78 m2
  • Mieszkań: 28
  • Pokoje: 2-3
 • 17-go Sierpnia
  od: 5 826 zł/m2

  17-go Sierpnia

  Dombud S.A.

  Mieszkanie Chorzów
  ul. 17 Sierpnia
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 42-77 m2
  • Mieszkań: 57
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania na pograniczu Chorzowa i Siemianowic to projekt zaledwie 4 czterokondygnacyjnych budynków, wokół których zapanuje uporządkowana zieleń. Zamknięte i monitorowane osiedle oraz całodobowa ochrona zagwarantują Mieszkańcom bezpieczeństwo i pewność, że to, co najważniejsze jest odpowiednio chronione.

Wiemy, jak ważne dla codziennej wygody jest otoczenie, dlatego nowe osiedle Domino Park będzie wzbogacone o siłownię plenerową, bezpieczny plac zabaw i stylowe patio dla Mieszkańców. Bliskość terenów rekreacyjnych kusić będzie miłośników aktywnego wypoczynku, dlatego na Lokatorów będą czekać wózkownie i dedykowany jednośladom parking. Dodatkową przestrzeń zagwarantują komórki lokatorskie, dzięki którym przechowywanie stanie się dziecinnie proste, z kolei dla zmotoryzowanych przewidziano wygodny i przestronny parking podziemny oraz tradycyjne miejsca postojowe.

W cichej i spokojnej części Michałkowic powstaje Domino Park – nowe mieszkania i apartamenty w Siemianowicach, które swoim wyjątkowym położeniem staną się zieloną oazą dla poszukujących ukojenia we własnym domu. Miejsce, w którym powstanie inwestycja graniczy z Chorzowem, dlatego Domino Park to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i wyjątkowa alternatywa dla rynku katowickiego. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans!

Projekt osiedla to harmonia natury i przyjaznej architektury, których punktem centralnym są potrzeby mieszkańców – ich zadowolenie i wygodna codzienność. Niska zabudowa, duże przestrzenie między budynkami oraz starannie zaplanowana zieleń sprawiają, że Domino Park, to mieszkania wygodne i przyjazne na każdym etapie życia. Oddalenie od zgiełku miasta i otoczenie naturalnymi barierami, zagwarantują przytulność i komfort mieszkania.

Nowe osiedle w Siemianowicach / Chorzowie to przekrój najpopularniejszych metraży zaczynających się już od 35 m2 i sięgających nawet 90 m2. Niewielkie dwa pokoje to doskonałe mieszkanie dla inwestora lub lokal na start, z kolei duże apartamenty, to przestronne 4 pokoje dla rodziny z wyjątkowym widokiem na okolicę. Obcowanie z naturą ułatwią wyjątkowe mieszkania z ogrodami, a także duże balkony, loggia i przestronne tarasy. Plany mieszkań zostały przygotowane w oparciu o nasze 19 – letnie doświadczenie: w dużych mieszkaniach znalazły się garderoby i pomieszczenia gospodarcze, a wszystkie mieszkania posiadają funkcjonalne łazienki i łatwe do aranżacji wnętrza.

Inwestycja Domino Park Siemianowice I Etap znajduje się w Siemianowicach Śląskich, ul. Budryka/Domina (0.1 km od Chorzowa), została zrealizowana przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Domino Park Siemianowice I Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca)

W inwestycji znajdują się 72 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
ZALETY MIESZKAŃ DOMINO PARK * Zastosowane rozwiązania proekologiczne * Ściany murowane z silikatów o dobrej izolacji akustycznej * Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie * Okno przesuwne w salonie zaprojektowane w każdym mieszkaniu * Zamontowane filtry antysmogowe w stolarce okiennej * Drzwi wejściowe o podwyższonej klasie antywłamaniowości * Ogrzewanie podłogowe miejskie wodne sterowane w każdym pokoju oddzielnie * Możliwość zamontowania kuchenki indukcyjnej * Możliwość zamontowania instalacji klimatyzacji * Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna * Tarasy/balkony wykończone w nowoczesnym systemie podłogi pływającej (montaż bez fug) * Na tarasach zamontowane gniazdko elektryczne oraz oświetlenie * Najwyższa jakość wykonania tynków I wiele innych….. ZALETY INWESTYCJI DOMINO PARK * Osiedle zamknięte wraz z ochroną i całodobowym monitoringiem * Wejścia do klatek zabezpieczone cyfrowym domofonem * Przestronne i zróżnicowane balkony i tarasy * Ogródki przydomowe na parterach * Kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej wraz z osprzętem * Możliwość zakupu komórki lokatorskiej * Ogólnodostępne wózkownie * Wiata rowerowa * Podjazdy dla wózków inwalidzkich * Winda cichobieżna w każdym budynku * Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe * Zielony dziedziniec z placem zabaw, strefą fitness oraz elementami małej architektury * Wybrane apartamenty z oknem panoramicznym * Modernistyczna architektura I wiele innych…..
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (72)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałkowice Domina n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w odległości 200 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w odległości 200 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Auchan, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park Siemianowice I Etap w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko wielkofunkcyjne, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.08.2019
Data aktualizacji: 22.02.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: