Pełczyńskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

NCInvestment

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego 20C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pełczyńskiego

7 zdjęć

Pełczyńskiego
Pełczyńskiego
Pełczyńskiego
Pełczyńskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 28 komórek o pow. od 1m2 do 4 m2, na poziomie parteru, -1, -2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pełczyńskiego logo

Bemowo w większej części zostało zabudowane w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku, jako jedna z „sypialni” Warszawy. Od początku lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku zaczął się powolny proces dogęszczania istniejącej zabudowy poprzez, między innymi, tworzenie pierzei ulic i domykanie kwartałów. To dziś jedna z najdynamiczniej rozwijających się infrastrukturalnie dzielnic, z doskonale zorganizowaną siecią komunikacyjną. To również jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy z bogatą ofertą rekreacyjną. To coraz chętniej wybierana do zamieszkania część Stolicy.

Lokalizacja i kształt działki stały się punktem wyjścia do stworzenia głównych założeń projektowych. Z jednej strony bliskość Trasy A-K (trasy S8), z drugiej nowopowstająca zabudowa wielorodzinna na sąsiednich działkach skłoniła nas do próby wpisania budynku w narożną działkę tak, aby w optymalny sposób zapewnić komfort przyszłym jego mieszkańcom. Bryła budynku jest zwarta na planie prostokąta, z dłuższym bokiem w kierunku północ-południe. Taka orientacja daje możliwość właściwego doświetlenia mieszkań.

Poziome podziały elewacji o zróżnicowanej linii, z silnie zaznaczonymi dużymi balkonami i daszkami, nadają inwestycji spokojny, apartamentowy charakter z jednej strony, dynamiczny, miejski z drugiej. Ciemno szare elementy poprzecinane horyzontalnymi białymi pasami, z rytmicznie rozrzuconymi bryłami balkonów, tworzą jednorodną lekką przestrzenną „koronkę”. Otacza ona bryłę budynku i nadaje całości efekt lekkości wykorzystując grę światłocienia, co zgodne jest z najlepszymi tradycjami architektury modernistycznej.

Zagospodarowanie działki kontynuuje nadrzędną zasadę kształtowania zabudowy mieszkaniowej. Wjazd na działkę i do garażu podziemnego zorganizowano w zachodnio-północnym jej narożniku. We wschodniej i południowej części działki znajdują się przylokalowe ogródki parterowych mieszkań. Główne wejście do budynku znajduje się od strony ulicy Pełczyńskiego, zdefiniowane w przestrzeni publicznej placem i donicą z naturalnym drzewem.

Inwestycja Pełczyńskiego znajduje się na Górcach, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego 20C (7.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NCInvestment.

Inwestycja Pełczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pełczyńskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NCInvestment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 28 komórek o pow. od 1m2 do 4 m2, na poziomie parteru, -1, -2.

Lokalizacja inwestycji

W odległości kilku minut znajdują się przystanki autobusowe (linii: 122,149,154 i N45 – przystanek Narwik 02 przy ul. Lazurowej; linii: 109,154,N42 – przystanek Klemensiewicza 02 – przy ul. Górczewskiej) i przystanki tramwajowe (nr 11, 26 i 71 – przystanek Kazubów 04 przy ul. Powstańców Śląskich; nr 10, 26 i 71 – przystanek Klemensiewicza 03 przy ul. Górczewska). W ciągu kilku lat w najbliższej okolicy (ok. 10 minut pieszo od inwestycji) pojawią się 2 nowe stacje II linii metra (stacja Powstańców Śląskich i stacja Lazurowa

Znajdują się tu m.in. Park Leśny Bemowo i Park Górczewska, obejmujący dwa rezerwaty z rozmaitymi gatunkami zwierząt i roślin a w niedalekiej odległości jest także staw Jeziorzec oraz Fort Blizne, na terenie którego można pograć w paintball. W pobliżu są też liczne ścieżki rowerowe i stacje dokujące dla rowerów miejskich.

Niezaprzeczalnym atutem dzielnicy jest również rozwinięta infrastruktura. W bliskiej okolicy znajdziemy wszystko, co potrzebne do codziennego życia mieszkańców – żłobek, przedszkole, przychodnię lekarską, aptekę, sklepy, centrum handlowe, bank, komendę policji, a nawet studio fitness.

Ponadto, 25 min piechotą od inwestycji znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, co ucieszy zarówno studentów, jak i klientów inwestycyjnych.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pełczyńskiego?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pełczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 824 metrów od inwestycji Pełczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pełczyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pełczyńskiego znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Dzieci Świata" w odległości 170 m, przedszkole w odległości 198 m, przedszkole w odległości 272 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pełczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog - Fabdent w odległości 213 m, Fachowy Dentysta - centrum stomatologii w odległości 436 m, TS Klinika centrum leczenia przeciwzakrzepowego w odległości 662 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pełczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się Żabka, w odległości 131 m znajduje się siłownia, w odległości 143 m znajduje się Zdrofit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pełczyńskiego w odległości 165 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 459 m znajduje się boisko / kort, w odległości 491 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: