Myoni Group logo

Myoni Group

Warszawa, ul. Chocimska 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MYONI GROUP otwiera przed Tobą drzwi do świata prestiżu i doskonałej jakości. Od 15 lat zajmujemy się profesjonalną realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego i użytkowego. W niedługim czasie pragniemy osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera na rynku nieruchomości luksusowych.

Historia naszej grupy sięga 1993 roku. Właśnie wtedy obecny prezes MYONI GROUP i twórca jej sukcesu, Andrzej Piliszek, rozpoczął działalność budowlano – wykonawczą, a w 1999 roku zmienił profil firmy na deweloperski.

Działalność tę kontynuowała założona w 2002 roku firma Zbyrcok Sp. z o.o., która trzy lata później przekształciła się w MYONI GROUP. W skład grupy wchodzą obecnie następujące spółki celowe: MYONI Sp. z o. o., Słoneczna Rezydencja Sp. z o. o. oraz Orłowska Riwiera Sp. z o. o.

Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w realizacji unikalnych projektów mieszkaniowych, nieustannie poszukując nowych standardów i technologii.

Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Każdą naszą inwestycję poprzedza niezwykle staranny proces wyboru lokalizacji. Wierzymy bowiem, że jest to jeden z najważniejszych elementów decydujących o wyborze przyszłego miejsca zamieszkania.

W trosce o pełną satysfakcję Klientów, MYONI GROUP dba również o finansowe bezpieczeństwo realizowanych inwestycji. W tym celu współpracuje z wiodącymi na polskim rynku finansowym bankami, takimi jak PKO BP S.A., Fortis Bank Polska S.A. oraz NOBLE BANK S.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Myoni Group logo
Myoni Group
Warszawa, ul. Chocimska 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: