Brzozowicka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMusiał Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Rycerskie(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż będziński, Będzin, ul. 11 listopada (1.9 km od Sosnowca)
  Osiedle Rycerskie
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 26 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  SMG Śląsk Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowe 2 pokojowe mieszkania przy ul. Brzozowickiej 108 w Będzinie nieopodal plaży miejskiej.Budynek z windą, komórki lokatorskie, garaże indywidualne i miejsca parkingowe to tylko część udogodnień.Standardowo dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Do każdego mieszkania przynależeć będzie indywidualny balkon. Wszystkie mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim.Po dwa mieszkania na każdym piętrze budynku wymiarami i przystosowaniem będą idealne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.W sąsiedztwie zlokalizowane są tereny rekreacyjne będzińskiej plaży miejskiej. Budynek oddalony od miejskiego zgiełku, jednocześnie do centrum miasta można dotrzeć samochodem w 5 minut!

Inwestycja Brzozowicka znajduje się w Będzinie, ul. Brzozowicka 108 (0.7 km od Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez dewelopera Musiał Group.

Inwestycja Brzozowicka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Brzozowicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 4 845 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Musiał Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 20 komórek lokatorskich o różnych metrażach, cena: 1500zł/m2, metraże od 5 do 8m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 20 komórek lokatorskich o różnych metrażach, cena: 1500zł/m2, metraże od 5 do 8m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc): 12.000zł, 4 garaże 39.000zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Brzozowicka

Będzin to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia wynosi 37,37 km2 i zamieszkuje go ok. 57 tysięcy mieszkańców. Znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego - jednego z ważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju. Będzin to jedno z najstarszych miast Zagłębia Dąbrowskiego z obowiązującym podziałem na siedem dzielnic: Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Śródmieście i Warpie. Będzin posiada obszary o charakterze wyspowym, a ich głównym celem jest zachowanie niezwykle cennych krajobrazów, charakteryzującymi się dużym wartościami ekologicznymi i estetycznymi. Wykorzystuje się je głównie w celu rekreacyjno-turystycznym. Najchętniej odwiedzane miejsca przez turystów oraz mieszkańców miasta to zdecydowanie Zamek Królewski, Muzeum Zagłębia, Pałac Mieroszewskich czy Góra św. Doroty.

Komunikacja

Będzin posiada bardzo dogodne połączenie drogowe z resztą kraju. Leży na skrzyżowaniu dwóch bardzo ważnych tras szybkiego ruchu: drogi krajowej nr 94 z Wrocławia do Krakowa oraz drogi krajowej nr 86 z Katowic do Warszawy. Przez miasto przebiega także droga wojewódzka nr 910. W odległości 23 km znajduje się Port Lotniczy w Pyrzowicach. System komunikacji miejskiej oparty jest na transporcie autobusowym i tramwajowym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Brzozowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzozowica Osiedle.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowicka w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 14.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie