Ożarów City

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMT Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 154 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Home Premium(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Dmowskiego (4.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Apartamenty Home Premium
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 43 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Home Premium Sp. z o.o. Sp. k.
 • Miasteczko Ożarów etap V(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Kapucka (4.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 900/m2
  Miasteczko Ożarów etap V
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 40 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  HB Development S.A.
 • Nowy Ożarów Etap IV(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna (4.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Nowy Ożarów Etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 67 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pegas Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Ceny od 5099 pln za m2Osiedle powstaje z myślą o tych, którzy poszukują dobrze zaplanowanej, wygodnej przestrzeni do życia. Ożarów City to alternatywa dla ogromnych, bezosobowych blokowisk ciągnących się wzdłuż trasy wylotowej z Warszawy. Zaledwie kilka kilometrów dalej powstaje komfortowy, kameralny projekt. Inwestycja znajduje się w centrum Ożarowa Mazowieckiego przy ulicy Dmowskiego (dawniej: Parkowej). Nieopodal miasta rozpoczyna się obszar Puszczy Kampinoskiej – jednego z największych terenów zielonych w okolicy Warszawy, prawdziwej oazy świeżego powietrza i spokoju.Ożarów City to nowoczesna inwestycja o ciekawej architekturze. Pierwszy etap obejmuje cztery czterokondygnacyjne budynki, a w każdym zaledwie osiemnaście mieszkań. Lokale zaprojektowane zostały w najbardziej poszukiwanych obecnie metrażach od 40 m² do 74 m², wszystkie wyposażone są w widne kuchnie. Niewątpliwym atutem osiedla jest również ponadstandardowa wysokość mieszkań. Zgodnie z przestrzenną ideą przyświecającą inwestycji, zatroszczyliśmy się o funkcjonalne rozkłady i dobre naświetlenie wnętrz, tak ważne przy urządzaniu i użytkowaniu mieszkania. Wszystkie lokale posiadają przestronne tarasy i balkony. Uzupełnieniem lokali na parterze są ogródki, nawet do 55 m².W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie i garaż podziemny oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Budynki zostały wyposażone  w windy z poziomu -1, mają zapewniony dostęp do usług telekomunikacyjnych oraz telewizji. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym. Ożarów City to również dobra komunikacja z centrum Warszawy – łatwy dojazd umożliwia dwupasmowa trasa, a także komunikacja podmiejska. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa. Dojazd do centrum Warszawy pociągiem zajmuje 23 minuty, czyli szybciej i sprawniej niż z Bemowa czy Ursusa komunikacją miejską.Okolica inwestycji to bogata infrastruktura Ożarowa Mazowieckiego, pełna punktów handlowych i usługowych. W sąsiedztwie znajdują się również szkoły (zajmujące wysokie pozycje w rankingach szkół województwa mazowieckiego), przedszkola, banki, przychodnie oraz apteka. Ożarów Mazowiecki posiada rozwiniętą sieć obiektów sportowych, w tym korty tenisowe, stadninę koni i nowoczesną pływalnię. Na fanów aktywnych form relaksu czeka również 350 szlaków turystycznych oraz 200 kilometrów ścieżek rowerowych w Kampinosie.

Inwestycja Ożarów City znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, Ul. Dmowskiego (4.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MT Development.

Inwestycja Ożarów City została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ożarów City pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ożarów City

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ożarów City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Ożarów City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ożarów City znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "NASZA KLINIKA" w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ożarów City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ożarów City w odległości 450 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 450 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 510 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie