Jurajska Plaza

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMRK Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Jurajska-Plaza - Najlepsze miejsce na Twoje gniazdko w Kielcach !!!W pierwszym etapie powstanie 2 nowoczesne , sześciokondygnacyjne budynki z nowo zaaranżowanymi , komfortowymi mieszkaniami .Na parterze jednego z nowo powstających budynków znajdzie się Centrum Sportowe , gdzie oprócz już istniejących kortów tenisowych i badmintonowych znajdzie się : tenis stołowy , bilard , kręgielnia , gabinet odnowy biologicznej , sportowy pub . W dalszej perspektywie ( realizacja II etapu ) będzie tam jeszcze klub fitness i siłownia . Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze wszystkich tych atrakcji praktycznie nie ruszając się z miejsca ! Inwestycja ta , to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klienta - połączenie pragnienia zamieszkania w cichym i spokojnym miejscu, z dala od codziennego zgiełku , ze wszelkimi wygodami i zaletami mieszkania w Centrum Miasta ( bezpośrednia bliskość sklepu , szkoły , przedszkola , ośrodka rekreacyjnego , etc ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych . Nasze nowatorskie spojrzenie na potrzeby wyedukowanego i świadomego swoich potrzeb mieszkańca nie ma precedensu w Naszym Mieście . Do tej pory podobne inwestycje powstawały tylko w większych miastach , teraz rozwiązania te będą dostępne również dla mieszkańców Kielc. Oferta Spółki jest skierowana do bardzo szerokiej grupy społeczeństwa , przy czym żadnej z tych grup nie każemy płacić za nasze rozwiązanie zbyt wygórowanych stawek . U nas ceny 1m2 mieszkań skalkulowane są już od 3.999 zł/m2 brutto !!!

Inwestycja Jurajska Plaza znajduje się w Kielcach, ul. Jurajska 1 (4.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Jurajska Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Jurajska Plaza pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania w cenie 8000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, klub fitness, monitoring, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jurajska Plaza

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jurajska Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Jurajska Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - os. Ślichowice.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jurajska Plaza znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KIELCACH w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jurajska Plaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ Przychodnia "Ślichowice" w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jurajska Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lewiatan, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jurajska Plaza w odległości 40 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie