Nad Jasieniem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tymienieckiego, oferowane bezpośrednio przez

Mermaid Capital

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Tymienieckiego 60/62

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1005 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nad Jasieniem

6 zdjęć

Nad Jasieniem
Nad Jasieniem
Nad Jasieniem
Nad Jasieniem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (64)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Nad Jasieniem to kameralne osiedle przy ulicy Tymienieckiego 60/62, składające się z dwóch budynków, otoczone z trzech stron przez 13ha „Park Nad Jasieniem”. Wybór mieszkania w tej lokalizacji stanowi idealne połączenie bliskości infrastruktury miejskiej z ciszą i zielenią parku. Usytuowanie i kaskadowy kształt budynków tworzą swoistą bramę do parku, a bezpośrednie, zaprojektowane pomiędzy budynkami, wyjście do parku będzie pozwalać na bezpieczne korzystanie z niego, bez konieczności wychodzenia na ulicę Tymienieckiego.

Starannie przemyślane rozkłady mieszkań sprawiają, że w ofercie dostępnych jest prawie 40 różnych typów lokali 1,2,3 i 4-pokojowych. Mieszkania mają powierzchnię od niespełna 26 m² do prawie 110 m². Przestronne tarasy na ostatnich piętrach, otwarte na park ogródki w parterze oraz liczne balkony to jedne z licznych udogodnień.

W ofercie znajduje się także 137 miejsc garażowych, 25 zewnętrznych miejsc postojowych oraz 64 komórki lokatorskie.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, a w budynkach, w których jest do 7 pięter przewidziano windy. Na terenie zewnętrznym pojawi się także plac zabaw.

Inwestycja Nad Jasieniem znajduje się na Starym Widzewie, ul. Tymienieckiego 60/62 (2.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mermaid Capital.

Inwestycja Nad Jasieniem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nad Jasieniem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mermaid Capital przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajdują się 64 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Nad Jasieniem znajduje się pod adresem Tymienieckiego 60/62, poza strefą płatnego parkowania, w niewielkiej odległości od centrum Łodzi, zaledwie 3km od zbiegu ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza.

Dojazd do stacji kolejowych Łódź Widzew czy Łódź Fabryczna zajmuje niecałe 10 minut, a szeroki dostęp do komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dostęp do wszystkich dzielnic miasta. Bezpośrednio obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.

W odległości kilkuset metrów dostępna jest pełna infrastruktura potrzebna do spokojnego życia: sklepy sieciowe Stokrotka, Biedronka, centrum handlowe Tulipan, lokalne sklepiki i restauracje, stacje benzynowe, przedszkola, szkoły miejskie, Akademickie Centrum Designu ASP, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera, dwa szpitale.

Lokalizacja „Nad Jasieniem” zapewnia także łatwy dostęp do ważnych historycznie i kulturowo miejsc jak: Księży Młyn, Park Źródliska, Palmiarnia, Muzeum Kinematografii, Willa Herbsta, Folwark Scheiblera czy Młyn Wójtowski.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nad Jasieniem?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad Jasieniem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Nad Jasieniem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śmigłego Rydza - Zbiorcza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nad Jasieniem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Jasieniem znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 83 w odległości 270 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 420 m, Przedszkole Miejskie nr 10 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad Jasieniem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Jasieniem w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.12.2021
Data aktualizacji: 31.07.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: