Bulwary Praskie

10 zdjęć

Bulwary Praskie
Bulwary Praskie
Bulwary Praskie
Bulwary Praskie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bulwary Praskie dostępnych jest 79 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (79)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (82): Wielkość komórek: 4.5 - 8 m2. Zakup nie jest obowiązkowy. Komórki lokatorskie w cenie 15 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca) w cenie 39 900 zł: Zakup jest obowiązkowy. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 79 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 99 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 523 880 do 1 334 610 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 800 do 15 313 zł.

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac budowlanych.

Warunki rezerwacji:

kaucja zwrotna 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Bulwary Praskie znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Dynamiczny i nowoczesny charakter budynków Bulwarów Praskich zapewniają m.in. balkony usytuowane w narożnikach budynków, stopniowo zróżnicowana ilość kondygnacji oraz efektowne poziome i pionowe podziały materiałowe na elewacjach, o zróżnicowanych barwach i fakturach.

Pomiędzy budynkami znajdą się wolne od spalin ciągi piesze, pełne ławek tereny zielone, urocze alejki, wzdłuż których przewidziano place zabaw oraz miejsca do ćwiczeń fizycznych, a także tereny spacerowe, prowadzące wprost do otwartych miejsc widokowych na Wisłę i panoramę miasta.

Dzięki unikalnemu mikroklimatowi, który wspomagany będzie przez planowane osiedlowe tężnie i fontanny, liczną zieleń, a także samo najbliższe sąsiedztwo Wisły jest to idealne miejsce do wypoczynku od miejskiego zgiełku. Łatwo wyobrazić sobie spacery, jogging, rowerowe wycieczki, czy po prostu chwilę relaksu w jednej z nadrzecznych kawiarni.

Ruch samochodowy oraz zaplecze parkingowe przeniesiono do podziemnego tunelu, tak aby nie zaburzać mieszkańcom codziennego spokoju.

Bulwary Praskie to osiedle ekologiczne, zapewniające mieszkańcom komfort i dobre samopoczucie.

Inwestycja Bulwary Praskie znajduje się na Pelcowiźnie, ul. Jagiellońska 75 (5.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Mennica Polska S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 321 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Praskie w sprzedaży jest 321 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 99 metrów kwadratowych, w cenie od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Bulwary Praskie znajduje się na Pelcowiźnie, ul. Jagiellońska 75 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mennica Polska S.A.

Inwestycja Bulwary Praskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Praskie w sprzedaży jest 79 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 99 metrów kwadratowych, w cenie od 11 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 80 m2 w cenie od 523 880 zł (6 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 80 m2 w cenie od 666 519 zł (51 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 43 do 99 m2 w cenie od 588 826 zł (22 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Mennica Polska S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca) w cenie 39 900 zł

W inwestycji znajdują się 82 komórki lokatorskie Wielkość komórek: 4.5 - 8 m2. Zakup nie jest obowiązkowy..

Lokalizacja inwestycji

Na wyciągnięcie ręki znajdują się obszary Natura 2000. Są to jedne z najcenniejszych przyrodniczo obszarów Unii Europejskiej. Gwarantują one wyjątkowy odpoczynek w zielonym otoczeniu tego fragmentu Wisły. Łatwy dojazd do stacji Dworzec Gdański i Dworzec Wileński, a więc obu linii metra, które zapewniają nie tylko sprawną komunikację z każdą częścią Warszawy, stanowiąc również dobrą bazę wypadową do dalszych podróży. Atutem lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo przystanku kolei miejskiej Warszawa Toruńska. Jest to jedyny warszawski ogród zoologiczny, ważna atrakcja zarówno dla najmłodszych, ich rodziców, jak i pozostałych osób. Łatwy dojazd do zoo będzie sprzyjał częstym wizytom mieszkańców Bulwarów Praskich w tym miejscu. Najbliższy Bulwarom Praskim zielony kompleks i jednocześnie najstarszy park miejski w Warszawie. Jest to ważne miejsce spotkań i odpoczynku, w szczególności warszawskich rodzin. W bliskim sąsiedztwie Bulwarów Praskich znajdują się linie tramwajowe i autobusowe łączące inwestycję z obiema liniami metra. Położenie Bulwarów Praskich umożliwia szybki dojazd do Stadionu Narodowego, stanowiącego centrum ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych w stolicy. Bulwary wiślane to wyjątkowo popularne miejsce spotkań Warszawiaków. Bliska lokalizacja umożliwi mieszkańcom inwestycji dostęp do szerokiej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej nadwiślańskiej części Warszawy. Większość apartamentów Bulwarów Praskich gwarantuje unikalny widok na ścisłe centrum Warszawy i Wisłę wraz z okolicznymi obszarami Natura 2000. Dobre skomunikowanie Bulwarów Praskich pozwala na szybki dojazd do Placu Zamkowego i Starego Miasta oraz dalszych części ścisłego centrum Warszawy. W pobliżu Bulwarów Praskich znajdują się liczne galerie handlowe, zarówno te największe wśród warszawskich obiektów handlowo-usługowych – Arkadia, Galeria Północna, jak i bardziej kameralne – Factory Annopol oraz Centrum Handlowe Auchan Modlińska.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bulwary Praskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulwary Praskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Bulwary Praskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwice 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Praskie w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2021
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Pelcowiźnie

Oferty na Pelcowiźnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: