Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Trio Prestige

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Jasińskiego 26/28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Trio PrestigeTrio Prestige

2 zdjęcia

Trio Prestige

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (3): dla każdego mieszkania na parterze

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : + garaż do każdego apartamentu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Z dumą prezentujemy Państwu Naszą inwestycję zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Jasińskiego 26/28. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewni Państwu komfort, wygodę oraz niepowtarzalny klimat Julianowa. Trio Prestige to trzy segmenty w zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują się dwa atrakcyjne apartamenty bez czynszu, o powierzchni od 117 m2 do 124 m2 z balkonami i przestronnymi tarasami. Dla każdego apartamentu przewidziany został garaż i miejsce postojowe.

Inwestycja Trio Prestige znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Jasińskiego 26/28 (6.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa.

Inwestycja Trio Prestige została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Trio Prestige nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie dla każdego mieszkania na parterze.

Lokalizacja inwestycji

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trio Prestige?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trio Prestige mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 649 metrów od inwestycji Trio Prestige znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Arturówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trio Prestige znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Prestige znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXX Liceum Ogólnokształcące w odległości 194 m, szkoła w odległości 325 m, Przedszkole Miejskie nr 97 w odległości 598 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trio Prestige jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 468 m, Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 692 m, Centrum Medyczne „Łodzianin” w odległości 746 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trio Prestige składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 482 m znajduje się Biedronka, w odległości 542 m znajduje się Piekarenka, w odległości 660 m znajduje się Osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Prestige w odległości 215 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 231 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 02.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023