Trio Prestige

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasińskiego, oferowane bezpośrednio przez Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

Łódź, Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Jasińskiego 26/28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Trio Prestige

2 zdjęcia

Trio Prestige

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Z dumą prezentujemy Państwu Naszą inwestycję zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Jasińskiego 26/28. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewni Państwu komfort, wygodę oraz niepowtarzalny klimat Julianowa. Trio Prestige to trzy segmenty w zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują się dwa atrakcyjne apartamenty bez czynszu, o powierzchni od 117 m2 do 124 m2 z balkonami i przestronnymi tarasami. Dla każdego apartamentu przewidziany został garaż i miejsce postojowe.

Inwestycja Trio Prestige znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Jasińskiego 26/28 (6.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Trio Prestige została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Trio Prestige nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie dla każdego mieszkania na parterze.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (3): dla każdego mieszkania na parterze
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: + garaż do każdego apartamentu.
Udogodnienia:
internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trio Prestige?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trio Prestige mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Trio Prestige znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego - Nastrojowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trio Prestige znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Prestige znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne "Czary Mary" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trio Prestige jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTMED Sp.z O.O. w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trio Prestige składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Prestige w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.05.2018
Data aktualizacji: 02.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: