Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Impresja Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stanisława Przybyszewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa

Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Stanisława Przybyszewskiego 217

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Impresja ParkImpresja Park

4 zdjęcia

Impresja Park
Impresja Park
Impresja Park
Impresja Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc) : 5 jest dostępnych w tym dwa dla niepełnosprawnych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z dumą prezentujemy Państwu Naszą inwestycję, która będzie zrealizowana przy ul. Przybyszewskiego 217 w Łodzi. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewni Państwu komfort, wygodę oraz niepowtarzalny klimat. Impresja Park to sposób na wygodne życie w mieście. Jeśli szukasz spokoju znajdziesz go tu – w przestrzeni własnego mieszkania. Inwestycja składa się 5 kondygnacji, na czterech kondygnacjach będzie znajdowało się 25 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42m2 do 82m2. Atutem inwestycji jest nowoczesny projekt, wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność mieszkań łatwych do aranżacji. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany. W pobliżu Impresja Park położone są obiekty użyteczności publicznej takie jak kryta pływalnia czy mini park fitness jak również obiekty opieki zdrowotnej oraz obiekty handlowe. Niewątpliwą zaletą przy zakupie mieszkań dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek oświatowych wszystkich szczebli począwszy od żłobka i przedszkola, kończąc na szkołach ponadgimnazjalnych.

Inwestycja Impresja Park znajduje się na Zarzewiu, ul. Stanisława Przybyszewskiego 217 (3.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa.

Inwestycja Impresja Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Impresja Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Noveo S. Lisiecki, K. Dygas Spółka Komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Impresja Park?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Impresja Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1514 metrów od inwestycji Impresja Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Dąbrowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Impresja Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Impresja Park znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 146 w odległości 547 m, przedszkole w odległości 555 m, Szkoła Podstawowa nr 193 w odległości 674 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Impresja Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarzy rodzinnych w odległości 648 m, Centrum Medyczne Sonomedika w odległości 670 m, Dentica w odległości 784 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Impresja Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 212 m znajduje się Lidl, w odległości 324 m znajduje się Carrefour, w odległości 561 m znajduje się Kiosk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Impresja Park w odległości 169 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 174 m znajduje się boisko / kort, w odległości 572 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 30.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023