Maraton Gardens

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maratońska, oferowane bezpośrednio przez

Maraton Gardens

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Maratońska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 263 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Maraton Gardens

16 zdjęć

Maraton Gardens
Maraton Gardens
Maraton Gardens
Maraton Gardens

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2005 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 271 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Za dodatkową opłatą

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przestrzeń MARATON GARDENS zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców i estetyce obiektu. Cała inwestycja ze swoją niewysoką zabudową i ergonomicznie zaprojektowaną częścią wspólną wpisuje się w rekreacyjny charakter okolicy. Alejki z ławeczkami, teren otoczony zielenią zapewnią relaksujący oddech po ciężkim dniu pracy. Plac zabaw – z piaskownicą dla najmłodszych, bliskość Warty i Łęgów Dębińskich zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku mieszkańcom w każdym wieku.

Proste i szlachetne formy idą tu w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami. Każde mieszkanie posiada ergonomiczny rozkład, oraz duże okna, balkony lub tarasy, co nadaje przyjazny charakter inwestycji. Naturalne materiały zastosowane w MARATON GARDENS to szlachetne gatunki drzewa, beżowe piaskowce na elewacjach i marmurowe wykończenia we wnętrzach.

Chętni do zamieszkania w MARATON GARDENS mają w czym wybierać – w ofercie znajdują się mieszkania od 37 do 142 m². Apartamenty są przestronne, wygodne, mają funkcjonalny układ i wysoki standard wykończenia. Większość okien ma niestandardową i bardzo efektowną wysokość 2,4 m. O bezpieczeństwo MARATON GARDENS dba całodobowa ochrona i nowoczesny system wideofonów.

Inwestycja Maraton Gardens znajduje się na Wildzie, ul. Maratońska 3 (1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Maraton Gardens.

Inwestycja Maraton Gardens została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 271 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Maraton Gardens nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maraton Gardens przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maraton Gardens?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maraton Gardens mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Maraton Gardens znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - AWF.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Maraton Gardens znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Maraton Gardens znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w odległości 210 m, VI Liceum Ogólnokształcące w odległości 210 m, VI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Maraton Gardens jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Maraton Gardens składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Netto, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maraton Gardens w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: