Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Stelmachów Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Stelmachów, oferowane bezpośrednio przez

Mak Dom Holding S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stelmachów ParkStelmachów Park

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 81 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Stelmachów Park logo

TO MOJA PRZESTRZEŃ…

Stelmachów Park to kameralny kompleks mieszkaniowy składający się z dwu i trzypiętrowych budynków. Nowoczesna architektura i duże przeszklenia idealnie komponują się z naturalnym krajobrazem tego miejsca. Przyjazna okolica oraz sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla par i rodzin, które szukają spokoju w sercu miasta.

TO MÓJ KOMFORT ŻYCIA…

Inwestycja Stelmachów Park oferuje szeroki wybór funkcjonalnych układów mieszkań od 1 do 4 pokojowych w wysokim standardzie wykończenia wraz z pełną infrastrukturą osiedla. Szczególnie zachwyca nowoczesna architektura budynków oraz wyjątkowe elementy małej architektury w tym rzeźby stanowiące o niepowtarzalności wewnętrznego pasażu pieszego. Ciekawy design oświetlenia oraz unikalne portale wejściowe z betonu architektonicznego nadają charakteru i podkreślą piękno inwestycji. W sąsiedztwie terenów zielonych powstanie specjalnie wygospodarowana strefa rekreacyjna z alejkami, placem zbaw oraz urządzeniami do ćwiczeń, gdzie wypoczynek może być aktywny. W środkowej części inwestycji w towarzystwie rzeźb, ławek, kwietników oraz zielonych roślin, będzie można odpocząć od zgiełku miasta. Dodatkowo teren będzie ogrodzony i monitorowany.

Termin zakończenia budowy: II kw. 2020

Odbiory mieszkań: III kw. 2020.

Niniejszy materiał ma charakter informacyjny, niestanowiący oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Należy traktować go zgodnie z art. 71 k.c., wyłącznie jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Inwestycja Stelmachów Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stelmachów (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Mak Dom Holding S.A.

Inwestycja Stelmachów Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Stelmachów Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Mak Dom Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

TO MOJA LOKALIZACJA…

Bronowice to nie tylko przyjazna i zielona dzielnica Krakowa, ale także lokalizacja umożliwiająca łatwy dostęp do centrum handlowo-usługowego Galeria Bronowice oraz licznych sklepów takich jak Ikea, Makro, Castorama. Dodatkowo atutem lokalizacji inwestycji jest bliskość autostrady A4, jak i międzynarodowego lotniska w Balicach. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych - żłobków, przedszkoli oraz szkół. Inwestycja jest także dobrze skomunikowana z centrum miasta, nieopodal pętla autobusowa, a w perspektywie najbliższych kilku lat powstanie połączenie tramwajowe z ulicami m.in. Josepha Conrada, Jasnogórską i Stawową.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stelmachów Park?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stelmachów Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1665 metrów od inwestycji Stelmachów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stelmachów Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stelmachów Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Joanny Beretty Molli w odległości 202 m, Świat Dziecka w odległości 539 m, przedszkole w odległości 543 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stelmachów Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdanowski w odległości 843 m, Klinika Krakowska w odległości 917 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stelmachów Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 384 m znajduje się Biedronka, w odległości 461 m znajduje się Żabka, w odległości 497 m znajduje się Chleba Smak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stelmachów Park w odległości 178 m znajduje się boisko / kort, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 556 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.09.2018
Data aktualizacji: 14.09.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023