Stelmachów Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Ceny od: 7 995 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Stelmachów Park dostępnych jest 8 ofert

RzutNumerMetrażPiętroCena
B11.LU1 38 m2Parter
305 329 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B11.LU3 43 m2Parter
340 827 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B12.LU1 34 m2Parter
268 632 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B12.LU3 38 m2Parter
305 249 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B12.LU5 43 m2Parter
339 947 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B11.LU2 55 m2Parter
439 805 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B12.LU2 49 m2Parter
387 997 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B12.LU4 55 m2Parter
442 203 zł7 995 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Stelmachów Park

TO MOJA PRZESTRZEŃ…Stelmachów Park to kameralny kompleks mieszkaniowy składający się z dwu i trzypiętrowych budynków. Nowoczesna architektura i duże przeszklenia idealnie komponują się z naturalnym krajobrazem tego miejsca. Przyjazna okolica oraz sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla par i rodzin, które szukają spokoju w sercu miasta.TO MÓJ KOMFORT ŻYCIA…Inwestycja Stelmachów Park oferuje szeroki wybór funkcjonalnych układów mieszkańod 1 do 4 pokojowych w wysokim standardzie wykończenia wraz z pełną infrastrukturą osiedla. Szczególnie zachwyca nowoczesna architektura budynków oraz wyjątkowe elementy małej architektury w tym rzeźby stanowiące o niepowtarzalności wewnętrznego pasażu pieszego. Ciekawy design oświetlenia oraz unikalne portale wejściowe z betonu architektonicznego nadają charakteru i podkreślą piękno inwestycji. W sąsiedztwie terenów zielonych powstanie specjalnie wygospodarowana strefa rekreacyjna z alejkami, placem zbaw oraz urządzeniami do ćwiczeń, gdzie wypoczynek może być aktywny. W środkowej części inwestycji w towarzystwie rzeźb, ławek, kwietników oraz zielonych roślin, będzie można odpocząć od zgiełku miasta. Dodatkowo teren będzie ogrodzony i monitorowany.Termin zakończenia budowy: II kw. 2020Odbiory mieszkań: III kw. 2020.Niniejszy materiał ma charakter informacyjny, niestanowiący oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Należy traktować go zgodnie z art. 71 k.c., wyłącznie jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Inwestycja Stelmachów Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stelmachów (4.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Stelmachów Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach posiadających od 3 do 4 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stelmachów Park pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 34 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 7 995 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Mak Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 81 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 34 do 55 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 268 632 do 442 203 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 995 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stelmachów Park

TO MOJA LOKALIZACJA… Bronowice to nie tylko przyjazna i zielona dzielnica Krakowa, ale także lokalizacja umożliwiająca łatwy dostęp do centrum handlowo-usługowego Galeria Bronowice oraz licznych sklepów takich jak Ikea, Makro, Castorama. Dodatkowo atutem lokalizacji inwestycji jest bliskość autostrady A4, jak i międzynarodowego lotniska w Balicach. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych - żłobków, przedszkoli oraz szkół. Inwestycja jest także dobrze skomunikowana z centrum miasta, nieopodal pętla autobusowa, a w perspektywie najbliższych kilku lat powstanie połączenie tramwajowe z ulicami m.in. Josepha Conrada, Jasnogórską i Stawową.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 450 metrów od inwestycji Stelmachów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Chabrowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stelmachów Park znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: POZYTYWKA - Centrum Rozwoju Dziecka w odległości 150m, Publiczne Przedszkole TPD "Chatka Puchatka" w odległości 850m, Przedszkole Niepubliczne "Kraina Uśmiechu" w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się MANDECKA JOLANTA, MGR FARM. APTEKA, w odległości 1150 m znajduje się APTEKI BOBILEWICZ, w odległości 1300 m znajduje się APTEKA POLSKA SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, w odległości 1000 m znajduje się QQ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Minigolf Club, w odległości 950 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona.

Data publikacji: 27.09.2018

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie