Saskie Zacisze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 4home - Trakt Lubelski(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Trakt Lubelski (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 4 756/m2
  4home - Trakt Lubelski
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 163 m2
  Liczba pokoi: 5
  Gefion.House Group
 • Jeziorowa Park(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa (8.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 501/m2
  Jeziorowa Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 22
  Powierzchnia: 82 - 167 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Saskie Zacisze I i II to ekskluzywne osiedle willi miejskich, położone blisko ścisłego centrum Warszawy z sąsiedztwem głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych, w tym ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły. Dzięki swej znakomitej lokalizacji, osiedle pozwala połączyć marzenia o mieszkaniu w domu wraz z aktywnym życiem zawodowym i korzystaniem ze wszelkich udogodnień oferowanych przez miasto. W sprzedaży wille miejskie w ramach I i II etapu.

Inwestycja Saskie Zacisze znajduje się na Lesie, ul. Wał Miedzeszyński 606 (6.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Saskie Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Saskie Zacisze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 189 do 224 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Saskie Zacisze

Saskie Zacisze położone się na granicy Gocławia, Mokotowa i Wawra a jego lokalizacja stanowi jedną z głównych zalet osiedla. Odległość jaka dzieli osiedle od ścisłego centrum Warszawy nie jest większa aniżeli 10 min jazdy autem. Wyjątkowo łatwa komunikacja trzema mostami, w tym mostem Siekierkowskim i Łazienkowskim oraz bezpośrednia bliskość licznych terenów zielonych wzdłuż Wisły sprawiają, że mieszkanie na Saskim Zaciszu jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Czas wolny i rekreacja: 10 km ścieżki rowerowej i trasy spacerowej tuż przy osiedlu i wzdłuż Wisły Sąsiedztwo starej Saskiej Kępy oraz Parku Skaryszewskiego Bliskość kompleksu rekreacyjnego wokół Jeziorka Gocławskiego Komunikacja i infrastruktura Szkoły i przedszkola w zasięgu krótkiego spaceru Realny czas przejazdu samochodem: 5 min. do CH Promenada, 9 min. na Nowy Świat a 16 min. do Galerii Mokotów Planowana stacja Metra Gocław w niedalekiej odległości Znakomicie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy tuż przy osiedlu

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 200 metrów od inwestycji Saskie Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NARODOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Saskie Zacisze znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 128 im. J. Niećki w odległości 400m, Przedszkole nr 348 w odległości 450m, Teacher School Of English w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Dr Witwicki - chirurgia plastyczna, w odległości 400 m znajduje się IPL Medica, w odległości 600 m znajduje się Eco Pharm Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Canwa s.c. Restauracja, w odległości 200 m znajduje się Przystań Wawer, w odległości 300 m znajduje się Pracownia złotnicza „Syriusz”.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Ośrodek Jeździecki "Canwa", w odległości 350 m znajduje się Wyrwidąb, w odległości 1150 m znajduje się Wellness.

Data publikacji: 12.09.2019

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie