Saskie Zacisze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Saskie Zacisze dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
5
189 m2
179 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
5
189 m2
180 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
5
189 m2
180 m2
5
189 m2
179 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
5
224 m2
191 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
5
224 m2
222 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
5
224 m2
219 m2
5
224 m2
191 m2
5
224 m2
198 m2

Opis Inwestycji

Saskie Zacisze I i II to ekskluzywne osiedle willi miejskich, położone blisko ścisłego centrum Warszawy z sąsiedztwem głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych, w tym ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły. Dzięki swej znakomitej lokalizacji, osiedle pozwala połączyć marzenia o mieszkaniu w domu wraz z aktywnym życiem zawodowym i korzystaniem ze wszelkich udogodnień oferowanych przez miasto. W sprzedaży wille miejskie w ramach I i II etapu.

Inwestycja Saskie Zacisze znajduje się na Lesie, ul. Wał Miedzeszyński 606 (6.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Saskie Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z.

Aktualnie w inwestycji Saskie Zacisze pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchniach od 189 do 224 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 189 do 224 m2 (9 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 9 domów.
Powierzchnie domów:od 189 do 224 m2.
Powierzchnie działek:od 179 do 222 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Saskie Zacisze

Saskie Zacisze położone się na granicy Gocławia, Mokotowa i Wawra a jego lokalizacja stanowi jedną z głównych zalet osiedla. Odległość jaka dzieli osiedle od ścisłego centrum Warszawy nie jest większa aniżeli 10 min jazdy autem. Wyjątkowo łatwa komunikacja trzema mostami, w tym mostem Siekierkowskim i Łazienkowskim oraz bezpośrednia bliskość licznych terenów zielonych wzdłuż Wisły sprawiają, że mieszkanie na Saskim Zaciszu jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Czas wolny i rekreacja: 10 km ścieżki rowerowej i trasy spacerowej tuż przy osiedlu i wzdłuż Wisły Sąsiedztwo starej Saskiej Kępy oraz Parku Skaryszewskiego Bliskość kompleksu rekreacyjnego wokół Jeziorka Gocławskiego Komunikacja i infrastruktura Szkoły i przedszkola w zasięgu krótkiego spaceru Realny czas przejazdu samochodem: 5 min. do CH Promenada, 9 min. na Nowy Świat a 16 min. do Galerii Mokotów Planowana stacja Metra Gocław w niedalekiej odległości Znakomicie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy tuż przy osiedlu

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 200 metrów od inwestycji Saskie Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NARODOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Saskie Zacisze znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 128 im. J. Niećki w odległości 400m, Przedszkole nr 348 w odległości 450m, Teacher School Of English w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Dr Witwicki - chirurgia plastyczna, w odległości 400 m znajduje się IPL Medica, w odległości 600 m znajduje się Eco Pharm Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 900 m znajduje się Kościół pw św Karola Boromeusza, w odległości 1400 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy w Dzielnicy Praga Południe, w odległości 1400 m znajduje się Kościół św. Patryka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Ośrodek Jeździecki "Canwa", w odległości 350 m znajduje się Wyrwidąb, w odległości 1150 m znajduje się Wellness.

Data publikacji: 12.09.2019

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie