Brzeska 18

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMagmillon

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praska Moderna(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • Skaryszewska 11(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Skaryszewska 11 (3.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 900/m2
  Skaryszewska 11
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 23 - 45 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Skaryszewska 11
 • Apartamenty Targowa(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 34 oferty
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Brzeska 18

Brzeska 18 to piękna, poddana pełnej renowacji kamienica Menachema Rotlewiego z 1914 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. 5 minut spacerem do stacji metra Warszawa Wileńska, podobnie do Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser, restauracje i kawiarnie.Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.

Inwestycja Brzeska 18 znajduje się na Starej Pradze, ul. Brzeska 18 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Magmillon.

Inwestycja Brzeska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 18 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 49 metrów kwadratowych w cenie od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Magmillon nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie od 4 do 8 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykończenia: Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji. Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach. Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym. Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek. Dziedziniec z kostki brukowej. Brama wjazdowa stalowa, ażurowa, wzorowana na przedwojennych. Wszystkie klatki schodowe wykończone na wzór klatki w kamienicy frontowej z podłogami z drobnoziarnistego lastryko i płytkami na spocznikach. Obijacz w przejeździe bramnym odtworzony na wzór pierwotnego. Okna z litego drewna, wykonane w technologii rzemieślniczej z zachowaniem oryginalnych podziału. Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach. Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami. Windy wykończone drewnem i fazowanymi lustrami, na podłodze płytki korespondujące z płytkami na klatkach schodowych. Barierki odtworzone na wzór pierwotnych, z zachowaniem istniejących fragmentów. Tabliczki z numerami mieszkań wzorowane na oryginalnych. Oświetlenie nawiązujące do pierwotnego. Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.
Konstrukcja budynku
Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach.
Dach
Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek.
Elewacja
Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami.
Ściany
Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym.
Parapety zewnętrzne
Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach, a w kamienicy frontowej również̇ z zabudową pod parapetem w formie jednodrzwiowych szafeczek.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (4): od 4 do 8 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzeska 18

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzeska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Brzeska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Medyczna Szkoła Policealna Nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 180 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzeska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Endoterapia w odległości 150 m, Przychodnia lekarska w odległości 300 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzeska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Oskroba, w odległości 100 m znajduje się Warzywa owoce, w odległości 120 m znajduje się Kołdry usługi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.08.2015

Data aktualizacji: 07.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie