Brzeska 18

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Brzeska 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 169 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzeska 18

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 400 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Standard wykończenia: Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji. Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach. Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym. Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek. Dziedziniec z kostki brukowej. Brama wjazdowa stalowa, ażurowa, wzorowana na przedwojennych. Wszystkie klatki schodowe wykończone na wzór klatki w kamienicy frontowej z podłogami z drobnoziarnistego lastryko i płytkami na spocznikach. Obijacz w przejeździe bramnym odtworzony na wzór pierwotnego. Okna z litego drewna, wykonane w technologii rzemieślniczej z zachowaniem oryginalnych podziału. Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach. Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami. Windy wykończone drewnem i fazowanymi lustrami, na podłodze płytki korespondujące z płytkami na klatkach schodowych. Barierki odtworzone na wzór pierwotnych, z zachowaniem istniejących fragmentów. Tabliczki z numerami mieszkań wzorowane na oryginalnych. Oświetlenie nawiązujące do pierwotnego. Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.

Konstrukcja budynku

Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach.

Dach

Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek.

Elewacja

Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami.

Ściany

Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym.

Parapety zewnętrzne

Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach, a w kamienicy frontowej również̇ z zabudową pod parapetem w formie jednodrzwiowych szafeczek.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (4): od 4 do 8 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Brzeska 18 logo

Brzeska 18 to piękna, poddana pełnej renowacji kamienica Menachema Rotlewiego z 1914 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. 5 minut spacerem do stacji metra Warszawa Wileńska, podobnie do Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser, restauracje i kawiarnie.

Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.

Inwestycja Brzeska 18 znajduje się na Starej Pradze, ul. Brzeska 18 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Magmillon.

Inwestycja Brzeska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 18 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Magmillon nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie od 4 do 8 m2.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzeska 18?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzeska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Brzeska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzeska 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Medyczna Szkoła Policealna Nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 180 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzeska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzeska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 340 m znajduje się Carrefour, w odległości 350 m znajduje się Galeria Wileńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Zdrofit.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: