Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bliski Olechów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Odnowiciela, oferowane bezpośrednio przez

Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.

Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Odnowiciela 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 111 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliski OlechówBliski Olechów

6 zdjęć

Bliski Olechów
Bliski Olechów
Bliski Olechów
Bliski Olechów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Tradycyjna - układ konstrukcji słupowo ścienny ze stropami płytowo żebrowymi monolitycznymi, opartymi na słupach i ścianach zewnętrznych. Konstrukcja kondygnacji podziemnej i parteru w całości monolityczna. Pozostałe ściany nośne murowane wzmacniane w miejscach oparcia żeber rdzeniami żelbetowymi - zgodnie z projektem konstrukcji.

Dach

stropodach w formie płyty żelbetowej zbrojonej krzyżowo wg projektu konstrukcji

Elewacja

• Izolacja cieplna: zgodnie z projektem architektury • Wykończenie ścian: tynk elewacyjny cienkowarstwowy w kolorze białym, miejscowo szarym, fragmentami tynk imitujący okładzinę drewnianą

Stolarka okienna

okna PCV w kolorze białym od wewnątrz, z zewnętrz w okleinie szarej, szyby zespolone, nawietrzaki w każdym mieszkaniu zgodnie z projektem, współczynnik przenikania ciepła zgodny z Warunkami Technicznymi

Drzwi zewnętrzne

w kolorze antracytowym, antywłamaniowe, wyposażone w wizjer

Ściany

Zewnętrzne • Konstrukcyjne: ściany murowane/żelbetowe – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury • Osłonowe: ściany murowane – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury Wewnętrzne • Osłonowe: ściany murowane – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury • Działowe: murowane z materiału typu Ortha; 8 i 10 cm grubości – wykończenie zgodne z wymaganiem dla tynków kategorii III

Parapety zewnętrzne

• Blacha powlekana w kolorze antracytowym

Parapety wewnętrzne

• Do wykończenia indywidualnie przez Nabywcę

Instalacje

Instalacja grzewcza w lokalach • Instalacja zasilana z węzła CO zlokalizowanego w budynku, przyłączonego do sieci miejskiej poprzez zaprojektowaną instalacje na terenie inwestycji • Grzejniki panelowe i rurkowe (w łazience) z termozaworami/głowicami. Liczniki i zawory odcinające zlokalizowane w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji Instalacja elektryczna w lokalach • Umiejscowienie gniazd, włączników i punktów świetlnych – wg projektu instalacji, bez opraw oświetleniowych • W kuchni/w aneksie kuchennym doprowadzenie podłączenia pod płytę indukcyjną Instalacja teletechniczna w lokalach • Rozprowadzenie podejść telefonicznych, internetowych i telewizyjno-satelitarnych zgodnie z projektem, światłowód doprowadzony do mieszkania, • Domofon • Uzbrojenie każdego mieszkania w podstawową instalację alarmową z telefonicznym powiadomieniem (moduł alarmowy z komunikatorem GSM, akumulator, manipulator) z możliwością rozbudowy i konfiguracji przez Nabywcę Instalacja wodna w lokalach • Woda zimna z sieci miejskiej, indywidualne opomiarowanie. Zawory odcinające i liczniki umiejscowione w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji • Łazienki i aneksy kuchenne – wg projektu instalacji (bez osprzętu i baterii), podejścia wody natynkowe Instalacja kanalizacyjna w lokalach • Łazienki i kuchnie: odejście z pionu kanalizacyjnego zakorkowane zaślepką w płaszczyźnie ściany, bez rozprowadzenia pod konkretne urządzenia

Ogrzewanie

• Instalacja zasilana z węzła CO zlokalizowanego w budynku, przyłączonego do sieci miejskiej poprzez zaprojektowaną instalacje na terenie inwestycji • Grzejniki panelowe i rurkowe (w łazience) z termozaworami/głowicami. Liczniki i zawory odcinające zlokalizowane w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji

Wentylacja

• Mechaniczna wywiewna (zgodnie z projektem) • Nawiew poprzez nawietrzaki

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (38): wielkość 2 - 7,5 m2komórki zlokalizowane są na poziomie hali parkingowej - 1 i na parterze, wybudowane z cegły silikatowej

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc) : w hali parkingowej na parterze i poziomie -1, do większych mieszkań przewidziane są dwa miejsca postojowe w cenie 45 500 zł/ szt.
  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc) : zewnętrzne, do większych lokali przewidziane są dwa miejsca postojowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

BLISKI OLECHÓW – ODWIEDŹ NAS I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE KOMFORTOWE ŻYCIE JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Bliski Olechów to nowoczesne budownictwo otoczone zielenią, świetnie skomunikowane zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Istotnym elementem jest realizowanie naszej inwestycji z zastosowaniem sprawdzonych materiałów i technologii.

Inwestycja Bliski Olechów znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Odnowiciela 13 (7.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.

Inwestycja Bliski Olechów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliski Olechów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich wielkość 2 - 7,5 m2komórki zlokalizowane są na poziomie hali parkingowej - 1 i na parterze, wybudowane z cegły silikatowej.

Lokalizacja inwestycji

Bliski Olechów jest naprawdę bliski! Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich przydatnych punktów handlowo-usługowych, edukacyjnych i ochrony zdrowia to zalety Widzewa. Nasza inwestycja Bliski Olechów jest świetnie zlokalizowana przy ulicy Odnowiciela, w bliskości drogi wylotowej na A1 oraz kilku przystanków komunikacji zarówno tramwajowej jak i autobusowej.

Bliski Olechów znajduje się przy Parku Źródła Olechówki oraz innych terenach zielonych wyposażonych w m.in. tężnię solankową, nowoczesne place zabaw dla dzieci oraz infrastrukturę sportowo-rekreacyjną.

Bliskość przedszkoli i dobrych szkół, przychodni publicznych i prywatnych, szeroki wybór sklepów i aptek oraz świetne miejsca do sportu, rekreacji i odpoczynku w otoczeniu zieleni to powód, dla którego naszą najnowszą inwestycję zdecydowaliśmy się zrealizować właśnie tutaj.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliski Olechów?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliski Olechów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1627 metrów od inwestycji Bliski Olechów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Olechów Zachód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliski Olechów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliski Olechów znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 133 m, Szkoła Podstawowa nr 141 w odległości 216 m, szkoła w odległości 221 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliski Olechów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Pediatryczna OLMED w odległości 344 m, Przychodnia lekarska Olmed w odległości 460 m, Art-Dental w odległości 574 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliski Olechów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 46 m znajduje się Stokrotka, w odległości 200 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 214 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliski Olechów w odległości 272 m znajduje się boisko / kort, w odległości 336 m znajduje się boisko / kort, w odległości 343 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 19.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023