Bliski Olechów

6 zdjęć

Bliski Olechów
Bliski Olechów
Bliski Olechów
Bliski Olechów

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bliski Olechów dostępne są 44 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Tradycyjna - układ konstrukcji słupowo ścienny ze stropami płytowo żebrowymi monolitycznymi, opartymi na słupach i ścianach zewnętrznych. Konstrukcja kondygnacji podziemnej i parteru w całości monolityczna. Pozostałe ściany nośne murowane wzmacniane w miejscach oparcia żeber rdzeniami żelbetowymi - zgodnie z projektem konstrukcji.

Dach

stropodach w formie płyty żelbetowej zbrojonej krzyżowo wg projektu konstrukcji

Elewacja

• Izolacja cieplna: zgodnie z projektem architektury • Wykończenie ścian: tynk elewacyjny cienkowarstwowy w kolorze białym, miejscowo szarym, fragmentami tynk imitujący okładzinę drewnianą

Stolarka okienna

okna PCV w kolorze białym od wewnątrz, z zewnętrz w okleinie szarej, szyby zespolone, nawietrzaki w każdym mieszkaniu zgodnie z projektem, współczynnik przenikania ciepła zgodny z Warunkami Technicznymi

Drzwi zewnętrzne

w kolorze antracytowym, antywłamaniowe, wyposażone w wizjer

Ściany

Zewnętrzne • Konstrukcyjne: ściany murowane/żelbetowe – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury • Osłonowe: ściany murowane – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury Wewnętrzne • Osłonowe: ściany murowane – zgodnie z projektem konstrukcji i architektury • Działowe: murowane z materiału typu Ortha; 8 i 10 cm grubości – wykończenie zgodne z wymaganiem dla tynków kategorii III

Parapety zewnętrzne

• Blacha powlekana w kolorze antracytowym

Parapety wewnętrzne

• Do wykończenia indywidualnie przez Nabywcę

Instalacje

Instalacja grzewcza w lokalach • Instalacja zasilana z węzła CO zlokalizowanego w budynku, przyłączonego do sieci miejskiej poprzez zaprojektowaną instalacje na terenie inwestycji • Grzejniki panelowe i rurkowe (w łazience) z termozaworami/głowicami. Liczniki i zawory odcinające zlokalizowane w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji Instalacja elektryczna w lokalach • Umiejscowienie gniazd, włączników i punktów świetlnych – wg projektu instalacji, bez opraw oświetleniowych • W kuchni/w aneksie kuchennym doprowadzenie podłączenia pod płytę indukcyjną Instalacja teletechniczna w lokalach • Rozprowadzenie podejść telefonicznych, internetowych i telewizyjno-satelitarnych zgodnie z projektem, światłowód doprowadzony do mieszkania, • Domofon • Uzbrojenie każdego mieszkania w podstawową instalację alarmową z telefonicznym powiadomieniem (moduł alarmowy z komunikatorem GSM, akumulator, manipulator) z możliwością rozbudowy i konfiguracji przez Nabywcę Instalacja wodna w lokalach • Woda zimna z sieci miejskiej, indywidualne opomiarowanie. Zawory odcinające i liczniki umiejscowione w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji • Łazienki i aneksy kuchenne – wg projektu instalacji (bez osprzętu i baterii), podejścia wody natynkowe Instalacja kanalizacyjna w lokalach • Łazienki i kuchnie: odejście z pionu kanalizacyjnego zakorkowane zaślepką w płaszczyźnie ściany, bez rozprowadzenia pod konkretne urządzenia

Ogrzewanie

• Instalacja zasilana z węzła CO zlokalizowanego w budynku, przyłączonego do sieci miejskiej poprzez zaprojektowaną instalacje na terenie inwestycji • Grzejniki panelowe i rurkowe (w łazience) z termozaworami/głowicami. Liczniki i zawory odcinające zlokalizowane w szachtach instalacyjnych na korytarzach poszczególnych kondygnacji

Wentylacja

• Mechaniczna wywiewna (zgodnie z projektem) • Nawiew poprzez nawietrzaki

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (38): wielkość 2 - 7,5 m2komórki zlokalizowane są na poziomie hali parkingowej - 1 i na parterze, wybudowane z cegły silikatowej

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc) : w hali parkingowej na parterze i poziomie -1, do większych mieszkań przewidziane są dwa miejsca postojowe w cenie 45 500 zł/ szt..
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc) : zewnętrzne, do większych lokali przewidziane są dwa miejsca postojowe.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 44 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 75 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

płatność w ratach, zgodnie z postępem prac na inwestycji.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

BLISKI OLECHÓW – ODWIEDŹ NAS I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE KOMFORTOWE ŻYCIE JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Bliski Olechów to nowoczesne budownictwo otoczone zielenią, świetnie skomunikowane zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Istotnym elementem jest realizowanie naszej inwestycji z zastosowaniem sprawdzonych materiałów i technologii.

Inwestycja Bliski Olechów znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Odnowiciela 13 (7.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliski Olechów w sprzedaży są 44 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich wielkość 2 - 7,5 m2komórki zlokalizowane są na poziomie hali parkingowej - 1 i na parterze, wybudowane z cegły silikatowej.

Lokalizacja inwestycji

Bliski Olechów jest naprawdę bliski! Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich przydatnych punktów handlowo-usługowych, edukacyjnych i ochrony zdrowia to zalety Widzewa. Nasza inwestycja Bliski Olechów jest świetnie zlokalizowana przy ulicy Odnowiciela, w bliskości drogi wylotowej na A1 oraz kilku przystanków komunikacji zarówno tramwajowej jak i autobusowej.

Bliski Olechów znajduje się przy Parku Źródła Olechówki oraz innych terenach zielonych wyposażonych w m.in. tężnię solankową, nowoczesne place zabaw dla dzieci oraz infrastrukturę sportowo-rekreacyjną.

Bliskość przedszkoli i dobrych szkół, przychodni publicznych i prywatnych, szeroki wybór sklepów i aptek oraz świetne miejsca do sportu, rekreacji i odpoczynku w otoczeniu zieleni to powód, dla którego naszą najnowszą inwestycję zdecydowaliśmy się zrealizować właśnie tutaj.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliski Olechów?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliski Olechów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Bliski Olechów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakładowa - Odnowiciela.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliski Olechów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliski Olechów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 234 w odległości 420 m, Przedszkole Lingwistyczne nr.2 "Dobry Start" w odległości 480 m, Szkoła Podstawowa nr 205 w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliski Olechów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Stokrotka, w odległości 340 m znajduje się Netto, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliski Olechów w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 05.05.2023
Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k. logo

Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Odnowiciela 13, Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 19:00
 • Wtorek: 08:00 - 19:00
 • Środa: 08:00 - 19:00
 • Czwartek: 08:00 - 19:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: