Apartamenty Andersena 43

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Andersena, oferowane bezpośrednio przez

M Development

Ząbki, ul. Andersena 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 175 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Andersena 43

4 zdjęcia

Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Apartamenty Andersena 43 to nowoczesny 5- piętrowy budynek w najwyższym standardzie, zlokalizowany w sąsiedztwie lasu, w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja osiedla w zasięgu rozbudowanej sieci dróg oraz połączeń komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy oraz do Centrum Handlowego M1 i Makro.

- 5-piętrowy budynek- 109 mieszkań

- 2-poziomowy garaż podziemny

-duże tarasy i balkony (do 30 m2)

-windy z dostępem do garażu

-komórki lokatorskie

-ceny od 4.700 zł /m2

Planowany termin zakończenia budowy: III kwartał 2019 r.

W budynku znajdują się mieszkania:

-1-pokojowe o powierzchni 28-32 m2

-2-pokojowe o powierzchni 37-52 m2

-3-pokojowe o powierzchni 50-66 m2

-4-pokojowe o powierzchni 91-99 m2

Inwestycja Apartamenty Andersena 43 znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 43 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez M Development.

Inwestycja Apartamenty Andersena 43 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Andersena 43 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole publiczne, żłobek, poczta, siłownia, apteka, kosmetyczka, liczne restauracje, kawiarnie.

Większość punktów usługowych znajduje się przy położonej obok ul. Powstańców. W bliskiej odległości znajdują się również markety Biedronka, Lidl, Kaufland, a także Rossman oraz basen wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkach.

Inwestycja znajduje się 30 min od centrum Warszawy

-szybki dojazd trasą S8 lub trasą nr 631 (ul. Żołnierska)- obecnie ul. Żołnierska jest w trakcie rozbudowy- zakończenie remontu XII. 2018r. - będą dostępne 4 pasy ruchu

-stacja PKP Ząbki (bezpośredni dojazd 8 min pociągiem do stacji metra Dworzec Wileński)

-stacja PKP Rembertów (bezpośredni dojazd SKM do centrum Warszawy)

-autobusy Z1, Z2, Z3 - bezpłatne dla mieszkańców Ząbek (w kierunkach PKP Ząbki, centrum handlowe M1, Warszawa Rembertów, Warszawa Targówek)

-autobusy ZTM (w kierunkach Warszawa Targówek, Warszawa Rembertów, Rondo Wiatraczna, Brudno, autobus nocny- Dworzec Centralny)

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Andersena 43?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Andersena 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1459 metrów od inwestycji Apartamenty Andersena 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka Bankowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Andersena 43 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Andersena 43 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Baśniowa Akademia Andersena w odległości 115 m, Publiczne Przedszkole "Zozoland" w odległości 391 m, szkoła w odległości 463 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Andersena 43 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxamed w odległości 281 m, NZOZ "Na Powstańców" w odległości 383 m, Alab Laboratoria. Punkt pobrań w odległości 388 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Andersena 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Żabka, w odległości 171 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 177 m znajduje się Skylab Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Andersena 43 w odległości 633 m znajduje się boisko / kort, w odległości 637 m znajduje się boisko / kort, w odległości 646 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.10.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: