Apartamenty Andersena 43

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Andersena, oferowane bezpośrednio przez M Development

wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Andersena 43

4 zdjęcia

Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43
Apartamenty Andersena 43

Najbliższe inwestycje

 • Szwoleżerów
  od: 6 300 zł/m2

  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Apartamenty Andersena 43 to nowoczesny 5- piętrowy budynek w najwyższym standardzie, zlokalizowany w sąsiedztwie lasu, w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja osiedla w zasięgu rozbudowanej sieci dróg oraz połączeń komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy oraz do Centrum Handlowego M1 i Makro.

- 5-piętrowy budynek- 109 mieszkań

- 2-poziomowy garaż podziemny

-duże tarasy i balkony (do 30 m2)

-windy z dostępem do garażu

-komórki lokatorskie

-ceny od 4.700 zł /m2

Planowany termin zakończenia budowy: III kwartał 2019 r.

W budynku znajdują się mieszkania:

-1-pokojowe o powierzchni 28-32 m2

-2-pokojowe o powierzchni 37-52 m2

-3-pokojowe o powierzchni 50-66 m2

-4-pokojowe o powierzchni 91-99 m2

Inwestycja Apartamenty Andersena 43 znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 43 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera M Development.

Inwestycja Apartamenty Andersena 43 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Andersena 43 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole publiczne, żłobek, poczta, siłownia, apteka, kosmetyczka, liczne restauracje, kawiarnie. Większość punktów usługowych znajduje się przy położonej obok ul. Powstańców. W bliskiej odległości znajdują się również markety Biedronka, Lidl, Kaufland, a także Rossman oraz basen wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkach. Inwestycja znajduje się 30 min od centrum Warszawy -szybki dojazd trasą S8 lub trasą nr 631 (ul. Żołnierska)- obecnie ul. Żołnierska jest w trakcie rozbudowy- zakończenie remontu XII. 2018r. - będą dostępne 4 pasy ruchu -stacja PKP Ząbki (bezpośredni dojazd 8 min pociągiem do stacji metra Dworzec Wileński) -stacja PKP Rembertów (bezpośredni dojazd SKM do centrum Warszawy) -autobusy Z1, Z2, Z3 - bezpłatne dla mieszkańców Ząbek (w kierunkach PKP Ząbki, centrum handlowe M1, Warszawa Rembertów, Warszawa Targówek) -autobusy ZTM (w kierunkach Warszawa Targówek, Warszawa Rembertów, Rondo Wiatraczna, Brudno, autobus nocny- Dworzec Centralny)

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Andersena 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Apartamenty Andersena 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pułaskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Andersena 43 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 340 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Andersena 43 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Andersena 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Mój Market, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Andersena 43 w odległości 260 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 20.05.2019
Data aktualizacji: 01.10.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: