Willa Tuwima

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O.

Kielce, ul. Tuwima

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Willa Tuwima

36 zdjęć

Willa Tuwima
Willa Tuwima
Willa Tuwima
Willa Tuwima

Najbliższe inwestycje

  • Kameralny Baranówek

    Komplexbud

  • Wesoła 11
    od: 6 743 zł/m2

    Greathouse Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Willa Tuwima logo

O INWESTYCJI

Willa Tuwima to elegancki i prestiżowy apartamentowiec, którego rangę wyznacza doskonała lokalizacja i wyjątkowa architektura. Zainspirowani charakterem miejsca, stworzyliśmy budynek, którego bryła budynku i charakter wnętrza nawiązują do przedwojennej architektury modernistycznej. Kameralny budynek o wysokim poziomie estetycznym i użytkowym, zaprojektowany został przez doświadczonych architektów z biura Detan. Użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych takich jak naturalny kamień, drewno, szkło sprawia, że Willa Tuwima to wyjątkowy projekt. Zadbaliśmy o to, by mieszkania łączyły wygodę i funkcjonalność. Willa Tuwima - miejsce, gdzie spokojna atmosfera ulicy spotyka się z nowoczesną architekturą.

ATUTY INWESTYCJI

Własność gruntu.

Kameralna zabudowa – tylko kilkanaście mieszkań w budynku.

Elegancka, modernistyczna architektura.

Wysoka jakość wykończenia budynku i części wspólnych. Reprezentacyjne wejście do budynku.

Budynek realizowany w tradycyjnej technologii, gwarantujący trwałość, solidność i ekonomiczne użytkowanie.

Bezpieczeństwo finansowania i ochrona środków klienta - inwestycja chroniona rachunkiem powierniczym prowadzonym przez Bank. Środki wpłacane przez Klientów, wypłacane są przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji.

Komfortowe i funkcjonalne wnętrza, dające duże możliwości aranżacyjne, w największych mieszkaniach zaprojektowano sypialnie typu master bedroom, spiżarnie, garderoby. Duże okna uczynią wnętrza widnymi i słonecznymi.

Wszystkie mieszkania z balkonami lub prywatnymi ogródkami – dodatkowa przestrzeń w cenie mieszkania do zagospodarowania wg indywidualnych potrzeb: do wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi lub dziecięcych zabaw.

Wygodny parking podziemny oraz praktyczne komórki lokatorskie

Starannie zaaranżowana zieleń wokół budynku.

Dogodne położenie: spokojna ulica z klimatem, doskonała komunikacja i infrastruktura.

Bezpieczny budynek: monitoring oraz wideodomofon.

Inwestycja Willa Tuwima znajduje się w Kielcach, ul. Tuwima (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O..

Inwestycja Willa Tuwima została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Tuwima pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA I OKOLICA Inwestycja jest zlokalizowana na osiedlu Barwinek, który niezmiennie jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Willa Tuwima stanie w okolicy powojennych kamienic i domów jednorodzinnych, gdzie zachował się spokojny klimat dawnych Kielc.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Tuwima mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Willa Tuwima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego / Podlasie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tuwima znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach w odległości 240 m, Przedszkole „Maja” w Kielcach w odległości 260 m, Przedszkole Samorządowe nr 39 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Tuwima jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 Prusa w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Tuwima składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się abc, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tuwima w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: