Bella Vista

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Generała Władysława Andersa, oferowane bezpośrednio przez

Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Kielce, ul. Generała Władysława Andersa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bella VistaBella Vista

8 zdjęć

Bella Vista
Bella Vista
Bella Vista
Bella Vista

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody, góry

Opis inwestycji

Bella Vista logo

NOWA DZIELNICA

Już teraz możesz stać się częścią zupełnie unikatowego miejsca na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!

Przy ul. Generała Andersa, w otoczeniu wspaniałych terenów zielonych, powstaje wyjątkowa, wieloetapowa inwestycja, której głównymi cechami są kameralność, komfort i nowoczesność. Osiedle BELLA VISTA to bardzo kompleksowo zaplanowana przestrzeń - w kolejnych etapach powstanie tutaj wiele powierzchni usługowych i części wspólnych dla mieszkańców m.in. duży plac zabaw czy pasaż handlowy.

NOWA PRZESTRZEŃ

W pierwszym etapie budowy Osiedla BELLA VISTA powstają dwa budynki, z których każdy składa się z garażu podziemnego oraz dwóch nadziemnych segmentów. W sumie powstanie tu 120 funkcjonalnych i wygodnych mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 77 m2.

Poza komfortowym układem pomieszczeń, dodatkowym atutem mieszkań są bardzo duże przeszklenia, które pozwolą delektować się widokiem oraz dużą ilością światła dziennego. Na dziedzińcach znajdują się przydomowe ogródki i tarasy oraz sprzyjająca rekreacji zieleń wraz z małą architekturą. Do mieszkań zlokalizowanych na piętrach przynależą przestronne balkony i tarasy. Budynki wyposażone są w ciche windy komunikujące halę garażową ze wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi.

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA

Bella Vista to inwestycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę, a także spokój i ciszę.

Tutaj przeżyjesz przyjemne popołudnie, spacerując po Wietrzni, zabierając dzieci na przejażdżkę rowerową, czy relaksując się z książką na balkonie i ciesząc pięknymi widokami. Wieczorem zaproś przyjaciół i spędźcie miło czas, biesiadując we własnym ogródku.

Zamieszkaj na Osiedlu BELLA VISTA, w miejscu, które powstaje z myślą o ludziach takich jak Ty - ludziach, którzy chcą być blisko, a jednocześnie pragną uniknąć zgiełku i chaosu. To tutaj osiągniesz wewnętrzną harmonię i dowiesz się, co oznacza prawdziwy relaks w zaciszu własnego mieszkania.

Inwestycja Bella Vista znajduje się w Kielcach, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Inwestycja Bella Vista została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bella Vista nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

BLISKO CENTRUM, ALE Z DALA OD ZGIEŁKU

Wspaniały widok na Telegraf, bliskość obszarów rekreacyjnych, dobre skomunikowanie z centrum miasta czyni tę część Kielc bardzo atrakcyjną. Okoliczne tereny zielone wprost zachęcają do joggingu, jazdy na rowerze czy spacerów z psem.

Latem można ochłodzić się, korzystając z pobliskiego basenu lub wyskoczyć z rodziną nad zalew w Borkowie - to tylko 10 minut jazdy samochodem! Zimą grzechem byłoby zaś nie skorzystać ze stoku Telegraf. Wiosną i jesienią warto odwiedzić okoliczny rezerwat Wietrznia, który oprócz wyjątkowych widoków, daje też możliwość zapoznania się z przeszłością geologiczną miasta czy pozwala na kontemplację panoramy Gór Świętokrzyskich.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bella Vista?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bella Vista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 206 metrów od inwestycji Bella Vista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Pol. / Ostra Górka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bella Vista znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bella Vista znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 607 m, szkoła w odległości 618 m, Przedszkole Samorządowe nr 36 w Kielcach w odległości 631 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bella Vista składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 688 m znajduje się Biedronka, w odległości 729 m znajduje się Express, w odległości 744 m znajduje się Pod Telegrafem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bella Vista w odległości 699 m znajduje się boisko / kort, w odległości 832 m znajduje się lodowisko, w odległości 883 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.03.2019
Data aktualizacji: 30.12.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: