Bella Vista

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPerfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bella Vista dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A-1.0.4
3
61,74 m²
Parter
A-1.2.11
3
59,43 m²
2
A-1.0.14
3
61,74 m²
Parter
A-1.2.22
3
61,8 m²
2
A-2.3.38
3
59,14 m²
3
A-2.0.44
3
70,29 m²
Parter
A-2.0.45
3
61,74 m²
Parter
B-1.0.4
3
61,74 m²
Parter
B-1.3.14
3
59,16 m²
3
B-1.0.17
3
61,74 m²
Parter
B-1.2.25
3
61,81 m²
2
B-1.3.28
3
61,48 m²
3
B-2.0.51
3
61,74 m²
Parter
B-1.4.15
4
76,84 m²
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Bella Vista

NOWA DZIELNICAJuż teraz możesz stać się częścią zupełnie unikatowego miejsca na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!Przy ul. Generała Andersa, w otoczeniu wspaniałych terenów zielonych, powstaje wyjątkowa, wieloetapowa inwestycja, której głównymi cechami są kameralność, komfort i nowoczesność. Osiedle BELLA VISTA to bardzo kompleksowo zaplanowana przestrzeń - w kolejnych etapach powstanie tutaj wiele powierzchni usługowych i części wspólnych dla mieszkańców m.in. duży plac zabaw czy pasaż handlowy.NOWA PRZESTRZEŃW pierwszym etapie budowy Osiedla BELLA VISTA powstają dwa budynki, z których każdy składa się z garażu podziemnego oraz dwóch nadziemnych segmentów. W sumie powstanie tu 120 funkcjonalnych i wygodnych mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 77 m2.Poza komfortowym układem pomieszczeń, dodatkowym atutem mieszkań są bardzo duże przeszklenia, które pozwolą delektować się widokiem oraz dużą ilością światła dziennego. Na dziedzińcach znajdują się przydomowe ogródki i tarasy oraz sprzyjająca rekreacji zieleń wraz z małą architekturą. Do mieszkań zlokalizowanych na piętrach przynależą przestronne balkony i tarasy. Budynki wyposażone są w ciche windy komunikujące halę garażową ze wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi.NOWA JAKOŚĆ ŻYCIABella Vista to inwestycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę, a także spokój i ciszę.Tutaj przeżyjesz przyjemne popołudnie, spacerując po Wietrzni, zabierając dzieci na przejażdżkę rowerową, czy relaksując się z książką na balkonie i ciesząc pięknymi widokami. Wieczorem zaproś przyjaciół i spędźcie miło czas, biesiadując we własnym ogródku.Zamieszkaj na Osiedlu BELLA VISTA, w miejscu, które powstaje z myślą o ludziach takich jak Ty - ludziach, którzy chcą być blisko, a jednocześnie pragną uniknąć zgiełku i chaosu. To tutaj osiągniesz wewnętrzną harmonię i dowiesz się, co oznacza prawdziwy relaks w zaciszu własnego mieszkania.

Inwestycja Bella Vista znajduje się w Kielcach, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k..

Inwestycja Bella Vista jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bella Vista pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 59 do 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 70 m2 (13 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 77 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody, góry.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bella Vista

BLISKO CENTRUM, ALE Z DALA OD ZGIEŁKU Wspaniały widok na Telegraf, bliskość obszarów rekreacyjnych, dobre skomunikowanie z centrum miasta czyni tę część Kielc bardzo atrakcyjną. Okoliczne tereny zielone wprost zachęcają do joggingu, jazdy na rowerze czy spacerów z psem. Latem można ochłodzić się, korzystając z pobliskiego basenu lub wyskoczyć z rodziną nad zalew w Borkowie - to tylko 10 minut jazdy samochodem! Zimą grzechem byłoby zaś nie skorzystać ze stoku Telegraf. Wiosną i jesienią warto odwiedzić okoliczny rezerwat Wietrznia, który oprócz wyjątkowych widoków, daje też możliwość zapoznania się z przeszłością geologiczną miasta czy pozwala na kontemplację panoramy Gór Świętokrzyskich.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bella Vista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Bella Vista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Pol. / Ostra Górka.

Data publikacji: 26.03.2019

Data aktualizacji: 09.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie