LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O. logo

LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O.

Kielce, ul. K. Olszewskiego 6 poj.nr. 2.07
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BUDUJEMY Z PASJĄ - NOWOCZESNE BUDYNKI MIESZKALNO - USŁUGOWE

Lwy Inwestycje Deweloper Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem. Naszym celem jest budowanie funkcjonalnych mieszkań i domów dla ludzi, którzy z jednej strony cenią sobie tradycję a z drugiej inwestują w przyszłość. Dajemy ci więcej – oto nasze motto. Chcemy przekraczać oczekiwania nasze, jak i naszych Klientów. Z najwyższą starannością prowadzimy i nadzorujemy cały proces inwestycyjny począwszy od wyboru lokalizacji, nabycia terenu, finansowania, planowania i projektowania każdego projektu oraz jego realizacji, po sprzedaż gotowych mieszkań. Dotychczas nasze inwestycje realizowaliśmy w Kielcach i okolicach, w przyszłości planujemy rozszerzyć naszą obecność także na inne miasta.

Stale rozwijamy naszą działalność tworząc coraz większe i bardziej nowoczesne budynki. Szanując Klientów nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i standardy. Wierzymy, że niebanalna, nowoczesna architektura, to taka, która zachwyca świeżym spojrzeniem, a jednocześnie wytrzymuje próbę czasu. Realizujemy budynki, które mają nie tylko cieszyć oko, ale także porządkować przestrzeń, tak, aby stała się jak najbardziej przyjazna użytkownikowi. W roku 2011 firma otrzymała prestiżową nagrodę Żuraw Specjalistów w kategorii obiekty budowlane. Do tej pory oddaliśmy do użytku m.in. mieszkania i domy w ramach inwestycji Osiedle Kameralne w Oblęgorku, Apartamenty Mleczna, Lofty Hoża. Obecnie w realizacji znajdują się dwa nowe projekty: Willa Tuwima w Kielcach oraz Zielona Perła w Nowinach.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O. logo
LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O.
Kielce, ul. K. Olszewskiego 6 poj.nr. 2.07
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: