Zielone Stoki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLoca Development

Ceny od: 5 300 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Zielone Stoki dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
6
4
121,3 m²
419 m2

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Zielone Stoki

ZIELONE STOKI to nowa inwestycja na mapie Łodzi.Osiedle będzie miało status zamkniętego, z dwoma bramami wjazdowymi sterowanymi pilotami. Drogi wewnątrz osiedla będą oświetlone latarniami. Utrzymaniem osiedla, konserwacją bram, odśnieżaniem, zarządzać będzie wspólnota. Na terenie Inwestycji powstanie 26 domów. 14 z nich to domy jednorodzinne wolnostojące, a pozostałe to dwurodzinne wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej, z podziałem na apartamenty. W sumie na osiedlu zamieszka 38 rodzin.Dołącz do naszej społeczności i zamieszkaj na Stokach.Być może to właśnie TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI którego szukasz? Napisz do nas.Obecnie sprzedajemy 6 domów wolno stojących z 1 etapu budowy o powierzchni 121,30 m2. Działki nieznacznie różnią się powierzchnią i mają około 400 m2 każda. Kupując nieruchomość nabywacie też udziały w drogach wewnętrznych osiedla.Termin oddania pierwszych dwóch domów lato 2020, pozostałe cztery z pierwszego etapu lato/jesień 2021.Sprzedaż kolejnego, 2 etapu budowy (2 domy wolnostojące i 16 apartamentów), rozpoczniemy w maj-czerwiec 2021. Ceny nie są jeszcze ustalone.POMAGAMY SFINALIZOWAĆ ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja Zielone Stoki znajduje się na Mileszkach, ul. Henrykowska 7 (5.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Loca Development.

Inwestycja Zielone Stoki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Zielone Stoki pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 121 metrów kwadratowych w cenie od 642 890 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 121 m2 w cenie od 642 890 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Loca Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 38 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacje
Gaz, prąd – miejskie. Szambo – przy każdym domu. Na osiedlu będzie rozprowadzona instalacja do łącza internetowego. Przy każdym domu i apartamencie instalacja do wideofonu.
Ogrzewanie
Każdy dom będzie posiadał ogrzewanie podłogowe plus grzejniki ręcznikowe w łazienkach. Ogrzewanie gazowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe naziemne w cenie domu 13 miejsc postojowych ogólnodostępnych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własne ujęcie wody, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów: 121 m2.
Powierzchnie działek: 419 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 642 890 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 300 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Stoki

Osiedle powstanie przy ul. Henrykowskiej, na odcinku miedzy ul. Lawinową, a ul. Pomorską. Czy to dobra miejscówka na miejsce zamieszkania? Według nas zdecydowanie tak. Wymieńmy tylko kilka: 1. Wokół osiedla rozciągają się tereny zielone, łąki i zagajniki i sady. Dzięki temu jest spokojnie i świeżo. Idealne miejsce na relaks po pracy w gwarnym w centrum Łodzi. 2. Odległość do centrum miasta to zaledwie 10 km ( 15 min samochodem ), do marketu 1 km, do komunikacji miejskiej 500 m. 3. ZIELONE STOKI to doskonała miejscówka dla osób często jeżdżących do Warszawy lub korzystających z autostrady A1. Odległość do wjazdu na Autostradę to zaledwie 5 km i to bez żadnych korków. 10 minut po wyjeździe z domu jesteście na Autostradzie.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Stoki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Zielone Stoki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Kasprowy Wierch.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Stoki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole miejskie nr 63 w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Stoki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 1km od inwestycji znajduje się CH Cegielnia.

Data publikacji: 15.09.2020

Data aktualizacji: 14.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie