Zielone Stoki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLoca Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zielone Stoki

ZIELONE STOKI to nowa inwestycja na mapie Łodzi.Osiedle będzie miało status zamkniętego, z dwoma bramami wjazdowymi sterowanymi pilotami. Drogi wewnątrz osiedla będą oświetlone latarniami. Utrzymaniem osiedla, konserwacją bram, odśnieżaniem, zarządzać będzie wspólnota. Na terenie Inwestycji powstanie 26 domów. 14 z nich to domy jednorodzinne wolnostojące, a pozostałe to dwurodzinne wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej, z podziałem na apartamenty. W sumie na osiedlu zamieszka 38 rodzin.Dołącz do naszej społeczności i zamieszkaj na Stokach.Być może to właśnie TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI którego szukasz? Napisz do nas.Obecnie sprzedajemy 6 domów wolno stojących z 1 etapu budowy o powierzchni 121,30 m2. Działki nieznacznie różnią się powierzchnią i mają około 400 m2 każda. Kupując nieruchomość nabywacie też udziały w drogach wewnętrznych osiedla.Termin oddania pierwszych dwóch domów lato 2020, pozostałe cztery z pierwszego etapu lato/jesień 2021.Sprzedaż kolejnego, 2 etapu budowy (2 domy wolnostojące i 16 apartamentów), rozpoczniemy w maj-czerwiec 2021. Ceny nie są jeszcze ustalone.POMAGAMY SFINALIZOWAĆ ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja Zielone Stoki znajduje się na Mileszkach, ul. Henrykowska 7 (5.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Loca Development.

Inwestycja Zielone Stoki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Zielone Stoki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 121 metrów kwadratowych w cenie od 642 890 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Loca Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 38 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacje
Gaz, prąd – miejskie. Szambo – przy każdym domu. Na osiedlu będzie rozprowadzona instalacja do łącza internetowego. Przy każdym domu i apartamencie instalacja do wideofonu.
Ogrzewanie
Każdy dom będzie posiadał ogrzewanie podłogowe plus grzejniki ręcznikowe w łazienkach. Ogrzewanie gazowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe naziemne w cenie domu 13 miejsc postojowych ogólnodostępnych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własne ujęcie wody, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Lokalizacja inwestycji Zielone Stoki

Osiedle powstanie przy ul. Henrykowskiej, na odcinku miedzy ul. Lawinową, a ul. Pomorską. Czy to dobra miejscówka na miejsce zamieszkania? Według nas zdecydowanie tak. Wymieńmy tylko kilka: 1. Wokół osiedla rozciągają się tereny zielone, łąki i zagajniki i sady. Dzięki temu jest spokojnie i świeżo. Idealne miejsce na relaks po pracy w gwarnym w centrum Łodzi. 2. Odległość do centrum miasta to zaledwie 10 km ( 15 min samochodem ), do marketu 1 km, do komunikacji miejskiej 500 m. 3. ZIELONE STOKI to doskonała miejscówka dla osób często jeżdżących do Warszawy lub korzystających z autostrady A1. Odległość do wjazdu na Autostradę to zaledwie 5 km i to bez żadnych korków. 10 minut po wyjeździe z domu jesteście na Autostradzie.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Stoki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Zielone Stoki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Kasprowy Wierch.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Stoki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole miejskie nr 63 w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Stoki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 1km od inwestycji znajduje się CH Cegielnia.

Data publikacji: 15.09.2020

Data aktualizacji: 07.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie