Apartamenty Sielska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLimeno Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 712 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Apartamenty Sielska 14c-s to 28 atrakcyjnych lokali bezczynszowych, powstających na osiedlu Dajtki.W sprzedaży mieszkania o powierzchni 82 mkw, w zabudowie szeregowej.Każdy lokal znajdujący się na parterze ma dostęp do prywatnego ogrodu o zróżnicowanej powierzchni od 35mkw do ponad 120mkw. Apartamenty na piętrze wyposażone są w funkcjonalne balkony.W cenie każdego apartamentu na parterze wliczone jest miejsce postojowe oraz komórka lokatorska!!!Mieszkania dostępne na piętrze posiadać będą miejsca parkingowe.Teren Osiedla będzie ogrodzony jak również monitorowany, a dodatkowe bezpieczeństwo i komfort mieszkania zapewni automatyczna brama wjazdowa.Architekturę Osiedla będzie wyróżniać prosta, a zarazem elegancka forma z zastosowaniem nowoczesnych detali.

Inwestycja Apartamenty Sielska znajduje się w Olsztynie, ul. Sielska 14 (3.8 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Limeno Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Sielska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sielska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 304 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sielska

Doskonała lokalizacja zapewni Tobie i Twojej rodzinie szybki dojazd do centrum miasta (około 5 minut). W 10 minut spacerem od Waszego przyszłego miejsca zamieszkania znajduje się jezioro Krzywe- Ukiel oraz plaża miejska. W okolicy liczne ścieżki rowerowe i lasy. W zasięgu ręki pełne zaplecze handlowo-usługowe, począwszy od sklepów, przedszkoli i szkół, przychodni, a kończąc na gabinetach masażu i Spa.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sielska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Sielska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kłosowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sielska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KANGUREK O PROFILU SPORTOWYM W OLSZTYNIE w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie w odległości 360 m, Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sielska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna poradnia stomatologiczna, urolog USG w odległości 280 m, Lekarz w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sielska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep rybny, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sielska w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2020

Data aktualizacji: 04.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie