Apartamenty Sielska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLimeno Nieruchomości

Ceny od: 5 304 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sielska dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
14G2
4
82 m²
1
14H2
4
82 m²
1
14J2
4
82 m²
1
14K2
4
82 m²
1
14L2
4
82 m²
1
14M2
4
82 m²
1
14N2
4
82 m²
1
14P2
4
82 m²
1
14S2
4
82 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty Sielska 14c-s to 28 atrakcyjnych lokali bezczynszowych, powstających na osiedlu Dajtki.W sprzedaży mieszkania o powierzchni 82 mkw, w zabudowie szeregowej.Każdy lokal znajdujący się na parterze ma dostęp do prywatnego ogrodu o zróżnicowanej powierzchni od 35mkw do ponad 120mkw. Apartamenty na piętrze wyposażone są w funkcjonalne balkony.W cenie każdego apartamentu na parterze wliczone jest miejsce postojowe oraz komórka lokatorska!!!Mieszkania dostępne na piętrze posiadać będą miejsca parkingowe.Teren Osiedla będzie ogrodzony jak również monitorowany, a dodatkowe bezpieczeństwo i komfort mieszkania zapewni automatyczna brama wjazdowa.Architekturę Osiedla będzie wyróżniać prosta, a zarazem elegancka forma z zastosowaniem nowoczesnych detali.

Inwestycja Apartamenty Sielska znajduje się w Olsztynie, ul. Sielska 14 (3.8 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Limeno Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Sielska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sielska pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 304 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 435 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 304 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sielska

Doskonała lokalizacja zapewni Tobie i Twojej rodzinie szybki dojazd do centrum miasta (około 5 minut). W 10 minut spacerem od Waszego przyszłego miejsca zamieszkania znajduje się jezioro Krzywe- Ukiel oraz plaża miejska. W okolicy liczne ścieżki rowerowe i lasy. W zasięgu ręki pełne zaplecze handlowo-usługowe, począwszy od sklepów, przedszkoli i szkół, przychodni, a kończąc na gabinetach masażu i Spa.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sielska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Sielska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kłosowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sielska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KANGUREK O PROFILU SPORTOWYM W OLSZTYNIE w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie w odległości 360 m, Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sielska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna poradnia stomatologiczna, urolog USG w odległości 280 m, Lekarz w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sielska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep rybny, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sielska w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2020

Data aktualizacji: 04.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie