Osiedle przy Wale

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Las, Wał miedzeszyński 494

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle przy Wale

8 zdjęć

Osiedle przy Wale
Osiedle przy Wale
Osiedle przy Wale
Osiedle przy Wale

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle przy Wale Miedzeszyńskim 494 jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla ludzi ceniących sobie wygodę, komfort, spokój, ale także dogodny dojazd do warszawskich atrakcji. Znajduje się tylko kilkaset metrów od Mostu Siekierkowskiego. Ma wygodne połączenie MZA z centrum Warszawy.Wybudowane osiedle składa się z sześciu domów starannie zaprojektowanych i wybudowanych przez doświadczone firmy. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla stanowi wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Dla wygody i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców teren został ogrodzony, a brama zautomatyzowana. Dostęp do osiedla jest monitorowany. Droga wewnętrzna podjazdy i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Przygotowany dom to 142 m2 przestrzeni. Idealne miejsce dla rodziny. Na parterze część wspólna – przestronny salon z wyjściem na ogród i miejsce na kominek, duża kuchnia, łazienka, pralnia i garaż. Piętro domu to miejsce gdzie każdy członek rodziny znajdzie odrobinę prywatności.. Trzy duże sypialnie zapewnią wygodę i komfort wszystkim domownikom. Przestronna łazienka doświetlona światłem słonecznym zaspokoi nawet wygórowane oczekiwania.

Inwestycja Osiedle przy Wale znajduje się na Lesie (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kontra 5 s.j.

Inwestycja Osiedle przy Wale została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Wale nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kontra 5 s.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy Wale?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Wale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle przy Wale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kanał Nowe Ujście 01.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Lesie

Oferty na Lesie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: