Apartamenty & Lofty Dragonów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komercja Sp. z o.o. Sp. K.

Olsztyn, ul. Wojska Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 589 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty & Lofty Dragonów

10 zdjęć

Apartamenty & Lofty Dragonów
Apartamenty & Lofty Dragonów
Apartamenty & Lofty Dragonów
Apartamenty & Lofty Dragonów

Najbliższe inwestycje

 • Dąbrowszczaków
  od: 7 700 zł/m2

  Freedom Nieruchomości

 • Nowe Zatorze
  od: 6 000 zł/m2

  Shark Investment Sp. z o.o.

 • GRAND HOUSE Niepodległości
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Opis Inwestycji

Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 25 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komercja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 279 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
- tylko 3 mieszkania na każdej klatce schodowej - trzyszybowa stolarka okienna - panoramiczne przeszklenia - wysokie pomieszczenia (2,79 m) - balkon dla każdego mieszkania, wykończony żywicą epoksydową - komórki lokatorskie o powierzchni ok. 4m2 w cenie każdego mieszkania - ogólnodostępne pomieszczenia wypoczynkowe dla mieszkańców w każdej klatce - plac zabaw dla dzieci - naziemne miejsca parkingowe - 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych - niespotykana elewacja budynku z blachy cor-ten
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych; 38 miejsc postojowych naziemnych.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przeszkole Miejskie Nr 13 w odległości 280 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 W OLSZTYNIE w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Piekarnia Podsiadły, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia Dąbkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się WMPD Budowlani Olsztyn (Rugby).

Data publikacji: 22.02.2019
Data aktualizacji: 04.11.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: