Apartamenty & Lofty Dragonów

Apartamenty Dragonów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKomercja Sp. z o.o. Sp. K.

Ceny od: 6 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
16
3
65,44 m²
2
451 536 zł6 900 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 25 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 m2 w cenie od 451 536 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komercja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 279 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
- tylko 3 mieszkania na każdej klatce schodowej - trzyszybowa stolarka okienna - panoramiczne przeszklenia - wysokie pomieszczenia (2,79 m) - balkon dla każdego mieszkania, wykończony żywicą epoksydową - komórki lokatorskie o powierzchni ok. 4m2 w cenie każdego mieszkania - ogólnodostępne pomieszczenia wypoczynkowe dla mieszkańców w każdej klatce - plac zabaw dla dzieci - naziemne miejsca parkingowe - 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych - niespotykana elewacja budynku z blachy cor-ten
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych; 38 miejsc postojowych naziemnych.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 65 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 451 536 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przeszkole Miejskie Nr 13 w odległości 280 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 W OLSZTYNIE w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Piekarnia Podsiadły, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia Dąbkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się WMPD Budowlani Olsztyn (Rugby).

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 18.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie