Narwik 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narwik, oferowane bezpośrednio przez

J.K Zawimex Development

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Narwik 1

10 zdjęć

Narwik 1
Narwik 1
Narwik 1
Narwik 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Narwik 1b to inwestycja przeznaczona dla osób ceniących sobie prywatność. Jest to kameralny 5 piętrowy budynek z 40 mieszkaniami i lokalem usługowym w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonała komunikację z całym miastem (liczne przystanki, w pobliżu planowana linia metra). W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoła wyższa oraz tereny zielone (jedynie 1km do puszczy kampinoskiej).Narwik 1b to nowoczesny budynek o eleganckiej architekturze posiadający windę oraz garaż podziemny. Opcjonalnie do zakupu mieszkania oferujemy miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w garażu.Inwestycja została zakończona w 2012 r. W pełni zrealizowana została przez naszą firmę z własnych środków finansowych, w tradycyjny sposób. W celu zapewnienia jak najlepszego komfortu zostały użyte materiały najwyższej jakości, znanych i cenionych marek.Zostały nam ostatnie mieszkania, 3 pokojowe w promocyjnych cenach! W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.Nasza inwestycja to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, komfort i solidność

Inwestycja Narwik 1 znajduje się na Górcach, ul. Narwik 1 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J.K Zawimex Development.

Inwestycja Narwik 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Narwik 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J.K Zawimex Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Narwik 1?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narwik 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1344 metrów od inwestycji Narwik 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Narwik 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narwik 1 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Jaśkowo w odległości 95 m, przedszkole w odległości 103 m, Wojskowa Akademia Techniczna w odległości 274 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narwik 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ w odległości 544 m, Fachowy Dentysta - centrum stomatologii w odległości 555 m, Przychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej w odległości 567 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narwik 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Żabka, w odległości 44 m znajduje się Oskroba, w odległości 165 m znajduje się Delikatesy Patryk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narwik 1 w odległości 456 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 618 m znajduje się Studium Wychowania Fizycznego Wojskowej Akademii Technicznej, w odległości 691 m znajduje się Basen WAT.

Data aktualizacji: 31.07.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: