Osiedle Świderska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJANPUL

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Majowa(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż otwocki, Otwock, ul. Majowa 147 (2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 558/m2
  Willa Majowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 85 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Położone w uroczym podwarszawskim Józefowie osiedle “Świderska” to oferta dla wszystkich, którzy przedkładają wygodę, sąsiedztwo przyrody i zdrowy tryb życia nad zgiełk zatłoczonej stolicy.Usytuowanie w samym sercu miasta pozwala na łatwe i dogodne połączenie z Centrum Warszawy.Osiedle “Świderska” to kameralne osiedle otoczone sosnami o architekturze nawiązującej do tradycyjnego w tych rejonach stylu rysownika i malarza Michała Andriollego (tzw. “świdermajer”).Kameralna zabudowadwa trzykondygnacyjne budynki podzielone na niezależne segmenty tworzą optymalny, wręcz jednorodzinny charakter zabudowyatrakcyjne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchnisamodzielne ogródki przy mieszkaniach parterowych, duże balkony i tarasy w pozostałych mieszkaniachistniejące zadrzewienie uzupełnione zostanie nową, atrakcyjna zieleniąWygoda i bezpieczeństwoogrodzony teren osiedlazielony dziedziniec pomiędzy budynkamiplac zabaw dla dziecidwa punkty usługowe na terenie osiedlaDogodna lokalizacja21 km od Centrum Warszawy dogodnymi trasami komunikacyjnymiw pobliżu przystanku autobusowego i stacji kolejowej PKPbezpośrednie sąsiedztwo urzędów, poczty, przychodni lekarskiej, sklepów i usługniedaleko nowoczesny kompleks sportowo-wypoczynkowy z krytą pływalniąliczne kluby sportowe i fitness, korty tenisowe, ośrodki jazdy konnejOtoczeniew otoczonym lasami Józefowie położona jest część Mazowieckiego Parku Krajobrazowegoliczne trasy rowerowe wśród lasów, wydm i rzekw pobliżu trzy rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder

Inwestycja Osiedle Świderska znajduje się w Józefowie, ul. Świderska/Wyszyńskiego (2.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JANPUL.

Inwestycja Osiedle Świderska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Świderska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JANPUL nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Świderska

Józefów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Na północy Józefów graniczy z Warszawą, z dzielnicą Wawer, a przez Wisłę, na zachodzie z Konstancinem-Jeziorną. Józefów usytuowany jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w Dolinie Środkowej Wisły, u zbiegu rzek: Wisły, Świdra i Mieni. Miasto przyciąga wielu turystów, a to za sprawą Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder. Józefów posiada dobrze rozwiniętą oświatę edukacyjną: przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, jak również uczelnię - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej Wyższa im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Komunikacja

Przez Józefów przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 801 na trasie Warszawa - Puławy oraz nr 721, łącząca Nadarzyn z miastem Duchnów. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska w skład której wchodzą linia 702 oraz linia nocna nr N72. Do Józefowa można dojechać także pociągiem linii S1 SKM.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Świderska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Świderska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Józefów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Świderska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa św. Tomasza z Akwinu w odległości 440 m, Liceum im. św. Tomasza z Akwinu w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Świderska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Bazarek, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Top Market.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie