Osiedle 4 Pory Roku

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez IR2 Sp. z o.o

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1.45
4
82,17 m²
Parter

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W marcu 2018 roku, poprzez spółkę celową – IR2 Sp. z o.o. rozpoczęliśmy budowę dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, przy ulicy Strzembosza 9 w Lublinie. Budynek B1 i B2 jest częścią planowanego osiedla „ 4 Pory Roku”. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 30 do 85 metrów kwadratowych. Na parterze budynków zlokalizowana zostanie przestrzeń zielona przeznaczona pod indywidualne ogródki dla poszczególnych lokali o powierzchni od 20 m2 do 120m2.Pod budynkami znajdować się będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona zostanie na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa będzie stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżniać się będzie ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi, wysokość mieszkań ok 270 cm. Bloki będą zaopatrzone w windy, place zabaw dla najmłodszych. Bezpieczne ogrzewanie z sieci miejskiej - LPEC. Teren wspólnoty ogrodzony , przy wjeździe na parkingi szlaban.Przewidywany termin zakończenia realizacji budowy to przełom roku 2019/2020. Inwestycja wyróżnia się znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Usytuowanie przystanków autobusowych umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego Osiedla do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.Ponikwoda to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Lublina pod względem mieszkalnym i infrastrukturą usługowa i drogową . Zabudowa charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem, od dawnych kamienic poprzez wille, domki jednorodzinne aż po nowoczesne budynki wielorodzinne. Swoje siedziby w pobliżu dzielnicy mają liczne zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, szkoła medyczna , wyższe uczelnie, przedszkola . To także miejsce, gdzie wciąż powstają nowe ośrodki handlowo-usługowe oraz centra biurowo-biznesowe.Dzielnica ta słynie z dużej ilości terenów zielonych. Mieszkanie w mieście nie musi się kojarzyć z betonem. Zieleń nie tylko urozmaica architekturę, ale przede wszystkim ma korzystny wpływ na czystość powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia. Takie zagospodarowanie terenu sprzyja spacerom, zabawom z dziećmi i aktywnemu wypoczynkowi.Dzielnica ze względu na swoje walory cieszy się wielką popularnością także wśród rodzin, ponieważ, znajduje się tu szereg placówek oświatowych oraz szkolno – wychowawczych. Wysoki standard budynku, doskonała komunikacja, malownicze tereny zielone i ciekawe ukształtowanie terenu to argumenty, które przemawiają na korzyść nabycia mieszkania w zaproponowanej przez nas lokalizacji w inwestycji „ Osiedle – 4 Pory Roku”

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w Lublinie, ul. Tomasza Strzembosza 9 (2.9 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera IR2 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IR2 Sp. z o.o przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 82 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle 4 Pory Roku

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 650 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Związkowa 01.

Data publikacji: 28.06.2018

Data aktualizacji: 30.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie