Osiedle 4 Pory Roku

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIR2 Sp. z o.o

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1857 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bluszczowa 15 - II Etap(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 35 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Nowy Standard(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Trześniowska Park(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W marcu 2018 roku, poprzez spółkę celową – IR2 Sp. z o.o. rozpoczęliśmy budowę dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, przy ulicy Strzembosza 9 w Lublinie. Budynek B1 i B2 jest częścią planowanego osiedla „ 4 Pory Roku”. Zaplanowaliśmy w nim duży wybór mieszkań, o najbardziej poszukiwanych rozkładach, o powierzchniach od 30 do 85 metrów kwadratowych. Na parterze budynków zlokalizowana zostanie przestrzeń zielona przeznaczona pod indywidualne ogródki dla poszczególnych lokali o powierzchni od 20 m2 do 120m2.Pod budynkami znajdować się będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona zostanie na komórki lokatorskie. Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa będzie stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców. Budynek wyróżniać się będzie ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi, wysokość mieszkań ok 270 cm. Bloki będą zaopatrzone w windy, place zabaw dla najmłodszych. Bezpieczne ogrzewanie z sieci miejskiej - LPEC. Teren wspólnoty ogrodzony , przy wjeździe na parkingi szlaban.Przewidywany termin zakończenia realizacji budowy to przełom roku 2019/2020. Inwestycja wyróżnia się znakomitą lokalizacją oraz połączeniami komunikacyjnymi. Usytuowanie przystanków autobusowych umożliwi dojazd przyszłym mieszkańcom naszego Osiedla do centrum miasta, w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut.Ponikwoda to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Lublina pod względem mieszkalnym i infrastrukturą usługowa i drogową . Zabudowa charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem, od dawnych kamienic poprzez wille, domki jednorodzinne aż po nowoczesne budynki wielorodzinne. Swoje siedziby w pobliżu dzielnicy mają liczne zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, szkoła medyczna , wyższe uczelnie, przedszkola . To także miejsce, gdzie wciąż powstają nowe ośrodki handlowo-usługowe oraz centra biurowo-biznesowe.Dzielnica ta słynie z dużej ilości terenów zielonych. Mieszkanie w mieście nie musi się kojarzyć z betonem. Zieleń nie tylko urozmaica architekturę, ale przede wszystkim ma korzystny wpływ na czystość powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia. Takie zagospodarowanie terenu sprzyja spacerom, zabawom z dziećmi i aktywnemu wypoczynkowi.Dzielnica ze względu na swoje walory cieszy się wielką popularnością także wśród rodzin, ponieważ, znajduje się tu szereg placówek oświatowych oraz szkolno – wychowawczych. Wysoki standard budynku, doskonała komunikacja, malownicze tereny zielone i ciekawe ukształtowanie terenu to argumenty, które przemawiają na korzyść nabycia mieszkania w zaproponowanej przez nas lokalizacji w inwestycji „ Osiedle – 4 Pory Roku”

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w Lublinie, ul. Tomasza Strzembosza 9 (2.9 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera IR2 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IR2 Sp. z o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle 4 Pory Roku

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węglarza 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle 4 Pory Roku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne PRIMED w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Pory Roku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Stokrotka, w odległości 470 m znajduje się Stokrotka, w odległości 490 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Pory Roku w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.06.2018

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie