City Park III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIQ Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji City Park III dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A18
4
107,87 m²
5

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

City Park – ostatni akt…Centrum Bydgoszczy przez ostatnie lata zyskało dwa kameralne obiekty, zlokalizowany w jednej z piękniejszych części Naszego miasta. Tworząc obecnie III etap Osiedla City Park towarzyszy nam ogromna radość, gdyż miło nam ogłosić, iż apartamenty City Park w lata 2015-2017 był najczęściej wybieranym produktem premium wśród bydgoszczan. Ponad 120 apartamentów znalazło swoich Nabywców, którzy postanowili zamieszkać w sercu Bielaw, w najbliższej okolicy przyszłej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego. Za tę wiarę i zaufanie dziękujemy.Budowa III-ego etapu jest również dla nas końcem pewnej podróży. Dla zachowania wysokiego komfortu i funkcjonalności kompleksu wielomieszkaniowego City Park, postanowiliśmy ograniczyć intensywność zabudowy do 3 apartamentowców. Daje to obecnym, jak i przyszłym mieszkańcom pewność w kwestii warunków bezpieczeństwa przepływu osób oraz gwarancję panowania iście rodzinnego klimatu na osiedlu. W przypadku City Park określenie „rodzinny klimat” nie jest tu pustym hasłem marketingowym a właściwym nazwaniem pewnego trendu, który był widoczny już od samego początku sprzedaży. Okazuje się, iż ponad 80% apartamentów kupują u nas rodziny, z zamiarem stałego zamieszkania oraz budowania ogniska domowego. Czy Deweloper może doświadczyć wyższej formy uznania…?City Park to miejsce, które idealnie wpasowuje się w zrewitalizowaną okolicę Bielaw, przy ul. Chodkiewicza. Doskonała komunikacja, bliskość terenów zielonych, centrów kulturalnych, sklepów i uczelni, odnowione chodniki wraz ze zdobnym oświetleniem miejskim to tylko niektóre z licznych elementów, które sprawiają, że City Park jest dla swoich mieszkańców przytulnym oraz bezpiecznym domem.• Najlepsza lokalizacja w centrum miasta• 37 funkcjonalnych, słonecznych mieszkań• 10 ekskluzywnych, przestronnych apartamentów• 3 reprezentacyjne lokale usługowe• ustawne balkony oraz tarasy nawet do 67 m²• Relaks / Zamieszkaj u stóp Ogrodu Botanicznego oraz Parku im. J. Kochanowskiego• Kultura / 5 minuty spacerem do Filharmonii, a może 4 minuty do Teatru?• Zakupy / ul. Chodkiewicza to miejsce o najlepszych tradycjach handlowych• Edukacja / Skorzystaj na sąsiedztwie z UKW, A. Muzyczną oraz czołowymi Liceami• Praca / Centrum przyciąga biznes. Bądź w środku najważniejszych wydarzeń• Bezpieczeństwo / Zamknięte osiedle z monitoringiem oraz profesjonalną ochroną

Inwestycja City Park III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chodkiewicza 19A (1.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera IQ Development.

Inwestycja City Park III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań w tym 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji City Park III pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 108 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IQ Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: oraz garaże indywidualne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 108 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 7 do 8 zł/m².

Lokalizacja inwestycji City Park III

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

W odległości 200 metrów od inwestycji City Park III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Chodkiewicza - UKW.

Data publikacji: 17.01.2018

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie